..: České Budějovice - Příjezdy a odjezdy vlaků 2018 :..

České Budějovice Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do stanicePoznámky
0:17      R 731   Praha-Holešovice (21.48)    Jan Hus
2:00       8259   Tábor (0.59)   
  3:59     8200     Tábor (4.58) 
  4:15    R 651     Brno hl.n. (8.30)  Jihlava
  4:18     8202     Chotoviny (5.40) 
4:47       2150   České Velenice (4.00)   
4:47       8041   Protivín (4.10)   
4:47       8120   Český Krumlov (4.02)   
  4:55    Rx 730     Praha-Holešovice (7.18)  Jan Hus
  4:55     8000     Strakonice (6.00) 
  5:01    R 728     Praha-Holešovice (7.38) 
  5:01    Sp 1834     Tábor (5.58) 
  5:06     2151     České Velenice (5.54) 
  5:12    R 1241     Praha-Vršovice (9.10) 
  5:14     8101     Nové Údolí (7.48) 
5:28       3880   Horní Dvořiště (4.23)   
5:30       8201   Tábor (4.09)   
5:33       8122   Český Krumlov (4.48)   
  5:35     8220     Veselí nad Lužnicí (6.23) 
5:50       2152   České Velenice (4.55)   
  5:55    Ex 538     Praha-Holešovice (8.08)  Jižní expres
5:59      Sp 1931   Jindřichův Hradec (4.41)   
  6:00     3801     Linz Hbf (8.24)  Vltava Dunaj
  6:01    R 726     Praha-Holešovice (8.38)  Josef Suk
  6:04    R 658     Plzeň hl.n. (7.57)  Karel Klostermann
5:49  6:07    R 653   Strakonice (4.57) Brno hl.n. (10.30)  Junák
6:14       8001   Strakonice (5.12)   
  6:16     8002     Strakonice (7.22) 
6:21       8051   Strakonice (5.12)   
  6:32     2153     České Velenice (7.26) 
6:34       8203   Tábor (5.15)   
6:42      R 1254   Písek (5.59)   
  6:43     8222     Veselí nad Lužnicí (7.30) 
6:49       8100   Volary (4.33)   
6:52       8003   Strakonice (5.44)   
  6:55    Ex 536     Praha-Holešovice (9.08)  Budvar
  7:01     8040     Zliv (7.17) 
  7:12    R 1243     Praha-Vršovice (10.55) 
7:15       2154   České Velenice (6.26)   
7:17       18803   Lipno nad Vltavou (5.27)   
7:21      Sp 1835   Chotoviny (6.08)   
7:22       8005   Strakonice (6.07)   
  7:30     8004     Strakonice (8.35) 
7:50       8043   Zliv (7.31)   
  7:55    Ex 534     Praha-Holešovice (10.08)  Jižní expres
7:58      R 701   Praha hl.n. (5.31)    Josef Seidel
  8:01    R 722     Praha-Holešovice (10.38)  Jan Žižka
7:47  8:04    R 656   Jihlava (5.25) Plzeň hl.n. (9.57)  Josef Skupa
7:55  8:07    R 661   Plzeň hl.n. (6.02) Brno hl.n. (12.30)  Bezdrev
8:03  8:08    Ex 1541   Praha hl.n. (6.01) Linz Hbf (10.07)  Jižní expres
  8:09     2155     České Velenice (8.57) 
  8:13     8103     Nové Údolí (10.42) 
8:34       8205   Benešov u Prahy (6.20)   
8:45      R 1252   Praha hl.n. (5.24)   
8:54       8007   Strakonice (7.46)   
8:51  8:55    Ex 1540   Linz Hbf (6.35) Praha-Holešovice (11.08)  Jižní expres
8:58      R 703   Praha hl.n. (6.31)    František Bílek
8:58       8102   Volary (6.40)   
  9:03    R 720     Praha-Holešovice (11.38)  Malše
  9:05     8006     Strakonice (10.06) 
  9:10     18800     Loučovice (11.06) 
  9:12    R 631     Písek město (10.04) 
  9:25     8224     Veselí nad Lužnicí (10.19) 
9:50       2156   České Velenice (9.03)   
9:58      R 705   Praha-Holešovice (7.18)    Svět
9:58       3800   Linz Hbf (7.52)    Donau Moldau
  10:01    R 718     Praha-Holešovice (12.38)  Konopiště
  10:03     3803     Linz Hbf (12.24)  Vltava Dunaj
9:47  10:04    R 654   Havlíčkův Brod (7.00) Plzeň hl.n. (11.57)  Hejtman
9:55  10:07    R 663   Plzeň hl.n. (8.02) Brno hl.n. (14.30)  Petr Vok
  10:09     2157     České Velenice (10.57) 
  10:18     8008     Strakonice (11.20) 
10:08  10:19    Ex 531   Praha-Holešovice (7.48) Kájov (11.05)  Jižní expres
  10:29     8105     Černý Kříž (12.43) 
10:45      R 1250   Praha-Vršovice (6.48)   
10:48       8207   Chotoviny (9.21)   
10:58      R 707   Praha-Holešovice (8.18)    Vojtěch Lanna
  11:12    R 633     Písek město (12.02) 
  11:12    R 1245     Praha-Libeň (15.00) 
11:14  11:25     1069   Praha hl.n. (9.01) Nová Pec (13.10)  ARRIVA EXPRESS
11:38       8221   Veselí nad Lužnicí (10.50)   
11:44       8104   Nové Údolí (9.14)   
11:50       2158   České Velenice (11.03)   
11:51       8009   Strakonice (10.51)   
11:58      R 709   Praha-Holešovice (9.18)    Matthias Braun
11:58       3802   Linz Hbf (9.35)    Donau Moldau
  12:03    R 716     Praha-Holešovice (14.38)  Lužnice
11:47  12:04    R 668   Brno hl.n. (7.27) Plzeň hl.n. (13.57)  Rožmberk
11:55  12:07    R 665   Plzeň hl.n. (10.02) Brno hl.n. (16.30)  Jakub Krčín
12:03  12:08    Ex 1543   Praha-Holešovice (9.48) Linz Hbf (14.07)  Jižní expres
  12:09     2159     České Velenice (12.57) 
  12:13     8107     Černý Kříž (14.24) 
  12:18     8010     Strakonice (13.20) 
  12:19    Sp 1932     Vyšší Brod klášter (13.36) 
  12:43     8206     Tábor (13.54) 
12:45      R 632   Písek město (11.50)   
12:45      R 1248   Praha-Vršovice (9.12)   
12:50       18805   Loučovice (11.12)   
  13:01    Rx 714     Praha hl.n. (15.27)  Josef Lada
  13:09     18802     Loučovice (15.06) 
  13:12    R 1247     Praha-Vršovice (16.50) 
13:37       8209   Tábor (12.19)   
13:46       8106   Černý Kříž (11.35)   
13:50       2160   České Velenice (13.03)   
13:51       8011   Strakonice (12.51)   
13:51  13:55    Ex 1542   Linz Hbf (11.50) Praha-Holešovice (16.08)  Jižní expres
13:58      R 711   Praha-Holešovice (11.18)    Nežárka
  14:01    R 712     Praha-Holešovice (16.38)  Blaník
  14:03     3805     Linz Hbf (16.24)  Vltava Dunaj
13:47  14:04    R 666   Brno hl.n. (9.27) Plzeň hl.n. (15.57)  Vajgar
13:55  14:07    R 667   Plzeň hl.n. (12.02) Brno hl.n. (18.30)  Vajgar
  14:09     2161     České Velenice (14.57) 
  14:18     8012     Strakonice (15.20) 
  14:26     8109     Nové Údolí (16.44) 
  14:30     8042     Zliv (14.45) 
  14:32    Sp 1836     Tábor (15.40) 
  14:41    Sp 1930     Počátky-Žirovnice (16.25) 
14:45      R 1246   Praha hl.n. (11.24)   
14:45  14:55    Ex 532   Kájov (13.58) Praha-Holešovice (17.08)  Jižní expres
14:58      R 713   Praha-Holešovice (12.18)    Blaník
  15:01    R 710     Praha-Holešovice (17.38)  Nežárka
15:05       8045   Zliv (14.52)   
15:09      Sp 1935   Vyšší Brod klášter (13.48)   
  15:09     2163     České Velenice (15.57) 
  15:10     18804     Loučovice (17.06) 
  15:12    R 1249     Praha-Vršovice (19.10) 
  15:21     8121     Český Krumlov (16.06) 
15:40       8108   Černý Kříž (13.32)   
  15:40     8044     Protivín (16.39) 
15:50       2162   České Velenice (15.03)   
15:51       8013   Strakonice (14.51)   
15:58      R 715   Praha-Holešovice (13.18)    Josef Lada
15:58       3804   Linz Hbf (13.35)    Donau Moldau
  16:03    R 708     Praha-Holešovice (18.38)  Matthias Braun
15:47  16:04    R 664   Brno hl.n. (11.27) Plzeň hl.n. (17.57)  Jakub Krčín
15:55  16:07    R 669   Plzeň hl.n. (14.02) Brno hl.n. (20.30)  Rožmberk
16:03  16:08    Ex 1545   Praha-Holešovice (13.48) Linz Hbf (18.07)  Jižní expres
  16:09     2165     České Velenice (16.57) 
  16:13     8111     Nové Údolí (18.42) 
  16:18     8014     Horažďovice předměstí (17.38) 
  16:30     8210     Tábor (17.56) 
16:45      R 634   Písek město (15.50)   
16:45      R 1244   Praha-Vršovice (12.57)   
16:50       2164   České Velenice (16.03)   
16:50       18807   Loučovice (15.12)   
  16:53    Ex 530     Praha hl.n. (18.57)  Jižní expres
  17:01    R 706     Praha-Holešovice (19.38)  Vojtěch Lanna
17:08      Ex 533   Praha-Holešovice (14.48)    Jižní expres
  17:09     2167     České Velenice (17.57) 
  17:09     18806     Lipno nad Vltavou (19.14) 
  17:12    R 635     Písek město (18.04) 
  17:12    R 1251     Praha-Vršovice (20.49) 
17:22       8213   Tábor (16.09)   
17:46       8110   Nové Údolí (15.21)   
17:50       2166   České Velenice (17.03)   
17:51       8015   Strakonice (16.51)   
17:51  17:55    Ex 1544   Linz Hbf (15.52) Praha hl.n. (19.57)  Jižní expres
17:58      R 719   Praha-Holešovice (15.18)    Konopiště
  18:01    R 704     Praha-Holešovice (20.38)  Svět
18:03      Ex 535   Praha hl.n. (16.01)    Jižní expres
  18:03     3807     Linz Hbf (20.24)  Vltava Dunaj
17:47  18:04    R 662   Brno hl.n. (13.27) Plzeň hl.n. (19.57)  Petr Vok
17:55  18:07    R 655   Plzeň hl.n. (16.02) Havlíčkův Brod (20.56)  Hejtman
  18:09     2169     České Velenice (18.57) 
  18:13     8113     Volary (20.36) 
  18:18     8016     Strakonice (19.20) 
  18:23     8212     Tábor (19.43) 
18:30  18:38     1068   Nová Pec (16.50) Praha hl.n. (20.57)  ARRIVA EXPRESS
18:45      R 1242   Praha-Vršovice (15.15)   
18:47       18809   Loučovice (17.12)   
18:58      R 721   Praha-Holešovice (16.18)    Malše
  19:01    R 702     Praha-Holešovice (21.38)  František Bílek
19:08      Ex 537   Praha-Holešovice (16.48)    Budvar
  19:12    R 1253     Písek (19.56) 
19:47       8215   Tábor (18.02)   
19:48       8112   Nové Údolí (17.20)   
19:50       2168   České Velenice (19.03)   
19:51       8017   Horažďovice předměstí (18.21)   
19:55      R 657   Plzeň hl.n. (18.02)    Josef Skupa
19:58      R 723   Praha-Holešovice (17.18)    Jan Žižka
19:58       3806   Linz Hbf (17.35)    Donau Moldau
  20:03    R 700     Praha-Holešovice (22.38)  Josef Seidel
19:47  20:04    R 660   Brno hl.n. (15.27) Plzeň hl.n. (21.57)  Bezdrev
20:03  20:08    Ex 1547   Praha-Holešovice (17.48) Linz Hbf (22.07)  Jižní expres
  20:09     2171     České Velenice (20.57) 
  20:10     8046     Zliv (20.24) 
  20:13     8123     Český Krumlov (20.58) 
  20:21     3885     Horní Dvořiště (21.43) 
  20:21     18808     Vyšší Brod klášter (21.57) 
20:41       8035   Písek město (19.39)   
20:45      R 1240   Praha hl.n. (17.24)   
20:50       8047   Zliv (20.37)   
20:51  20:55    Ex 1546   Linz Hbf (18.35) Praha hl.n. (22.57)  Jižní expres
20:58      R 725   Praha-Holešovice (18.18)    František Křižík
21:03      Ex 539   Praha hl.n. (19.01)    Jižní expres
  21:10     8018     Strakonice (22.06) 
21:45       8049   Protivín (21.07)   
21:47       8114   Nové Údolí (19.18)   
21:47       8124   Český Krumlov (21.02)   
21:49      R 652   Brno hl.n. (17.27)    Junák
21:50       2170   České Velenice (21.03)   
21:52      R 727   Praha-Holešovice (19.18)    Josef Suk
21:55      R 659   Plzeň hl.n. (20.02)    Karel Klostermann
22:05       3884   Summerau (20.51)   
  22:40     8020     Strakonice (23.50) 
  22:42     3887     Horní Dvořiště (23.51) 
  22:44     8216     Tábor (0.00) 
  22:46     2173     České Velenice (23.33) 
  22:47     8125     Český Krumlov (23.31) 
22:52      Rx 729   Praha-Holešovice (20.18)   
  22:57     2175     České Velenice (23.44) 
  22:57     3889     Horní Dvořiště (0.08) 
  22:57     8218     Tábor (0.22) 
  22:59     8022     Strakonice (0.06) 
  23:05     8127     Český Krumlov (23.49) 
0:00       8239   Tábor (22.45)   
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster