Vlak Os 8210 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.12 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 11.14 | 11.14 | |||
Hrdějovice | 11.17 | 11.18 | |||
Hosín | 11.20 | 11.20 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 11.22 | 11.23 | 3 | ||
Chotýčany | 11.29 | 11.30 | 3 | ||
Ševětín | 11.33 | 11.34 | 2 | ||
Neplachov | 11.38 | 11.38 | |||
Dynín zastávka | 11.40 | 11.41 | |||
Horusice | 11.44 | 11.45 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 11.47 | 11.47 | |||
Veselí nad Lužnicí | 11.50 | 11.51 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 11.53 | 11.54 | |||
Soběslav | 11.56 | 11.57 | 3 | ||
Roudná | 12.02 | 12.03 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 12.05 | 12.06 | |||
Planá nad Lužnicí | 12.09 | 12.10 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 12.13 | 12.13 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 12.15 | 12.16 | |||
Tábor | 12.20 | 2/1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci