R 1166 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.17 | 1 jižní část/1 | |||
Praha-Smíchov | 9.23 | 9.30 | 3 | ||
Beroun | 10.12 | 10.17 | 1 | ||
Zdice | 10.25 | 10.26 | 2 | ||
Lochovice | 10.34 | 10.34 | 3 | ||
Jince | 10.43 | 10.43 | 3 | ||
Příbram | 10.55 | 10.59 | 3 | ||
Březnice | 11.16 | 11.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 11.25 | 11.26 | 3 | ||
Čimelice | 11.33 | 11.33 | 2 | ||
Čížová | 11.49 | 11.49 | 2 | ||
Písek | 11.57 | 12.03 | 3 | ||
Protivín | 12.15 | 12.16 | 3 | ||
Protivín zastávka | 12.18 | 12.18 | |||
Číčenice | 12.23 | 12.24 | 3 | ||
Zliv | 12.34 | 12.35 | 2 | ||
České Budějovice | 12.45 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci