Liberec
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:30 | 16249 | Tanvald (1.23) | 3a | 13 | |||
4:00 | R 1261 | Pardubice hl.n. (7.00) | 4a | 13 | |||
4:29 | 5401 | Stará Paka (6.18) | 5 | 14 | |||
4:40 | 16200 | Tanvald (3.45) | 3a | 15 | |||
4:40 | 6341 | Frýdlant v Čechách (4.08) | 1 / 3 | 15 | |||
4:45 | 6600 | Česká Lípa hl.n. (6.07) | 4 | 16 | |||
4:52 | TLX 20941 | Hrádek nad Nisou (4.30) | 4 | 17 | |||
4:59 | 6350 | Nové Město pod Smrkem (5.53) | 1 / 3 | 18 | |||
5:02 | TLX 20900 | Rybniště (6.21) | 4 | 19 | |||
5:11 | 6601 | Česká Lípa hl.n. (3.53) | 3a | 20 | |||
5:15 | 16202 | Tanvald (4.20) | 3a | 13 | |||
5:16 | 16201 | Desná-Riedlova Vila (6.24) | 3a | 21 | |||
5:22 | 5430 | Semily (4.10) | 4 | 22 | |||
5:22 | 6343 | Frýdlant v Čechách (4.47) | 1 / 3 | 23 | |||
5:24 | 6301 | Černousy (4.25) | 1 / 3 | 15 | |||
5:25 | TLX 20901 | Rybniště (4.13) | 4 | 24 | |||
5:30 | 6300 | Černousy (6.27) | 1 / 3 | 18 | |||
5:32 | TLX 20942 | Hrádek nad Nisou (5.55) | 4 | 25 | |||
5:33 | 6302 | Černousy (6.27) | 1 / 3 | 26 | |||
5:55 | TLX 20957 | Varnsdorf (4.52) | 4 | 27 | |||
5:56 | 16204 | Desná-Riedlova Vila (4.48) | 3a | 28 | |||
5:56 | 6351 | Nové Město pod Smrkem (4.56) | 1 / 3 | 15 | |||
5:57 | 16203 | Desná-Riedlova Vila (7.04) | 3a | 29 | |||
5:59 | 6352 | Nové Město pod Smrkem (6.53) | 1 / 3 | 18 | |||
6:00 | 5400 | Stará Paka (4.23) | 4 | 30 | |||
6:02 | TLX 20902 | Varnsdorf (7.03) | 4 | ||||
6:02 | R 1263 | Pardubice hl.n. (9.00) | 4a | ||||
6:22 | 6303 | Černousy (5.25) | 1 / 3 | 26 | |||
6:24 | TLX 20943 | Hrádek nad Nisou (6.02) | 4 | 25 | |||
6:24 | 6305 | Černousy (5.25) | 1 / 3 | 15 | |||
6:25 | Sp 1997 | Děčín hl.n. (4.26) | 3a | 31 | |||
6:28 | R 1172 | Ústí nad Labem hl.n. (8.32) | 1 | ||||
6:30 | 6304 | Černousy (7.22) | 1 / 3 | 18 | |||
6:31 | 5403 | Stará Paka (8.21) | 4 | ||||
6:32 | TLX 20944 | Hrádek nad Nisou (6.55) | 4 | 25 | |||
6:33 | 6354 | Nové Město pod Smrkem (7.33) | 1 / 3 | 26 | |||
6:36 | 16206 | Desná-Riedlova Vila (5.28) | 3a | 32 | |||
6:37 | 16205 | Kořenov (7.54) | 3a | 33 | |||
6:44 | 6602 | Děčín hl.n. (9.14) | 4 | 34 | |||
6:55 | TLX 20903 | Varnsdorf (5.52) | 4 | 35 | |||
6:56 | 6353 | Nové Město pod Smrkem (5.56) | 1 / 3 | 15 | |||
6:59 | 6356 | Nové Město pod Smrkem (7.53) | 1 / 3 | 18 | |||
7:02 | TLX 20904 | Rybniště (8.21) | 4 | ||||
7:16 | 16208 | Kořenov (5.57) | 3a | 36 | |||
7:17 | 16207 | Tanvald (8.12) | 3a | 33 | |||
7:22 | 6355 | Jindřichovice pod Smrkem (6.02) | 1 / 3 | 37 | |||
7:24 | 6307 | Černousy (6.30) | 1 / 3 | 15 | |||
7:25 | TLX 20945 | Hrádek nad Nisou (7.02) | 4 | 25 | |||
7:25 | 5402 | Stará Paka (5.33) | 4 | 38 | |||
7:30 | 6306 | Černousy (8.22) | 1 / 3 | 18 | |||
7:33 | Sp 1999 | Děčín hl.n. (5.26) | 3a | 39 | |||
7:33 | 6308 | Černousy (8.22) | 4 | 26 | |||
7:55 | TLX 20905 | Rybniště (6.32) | 4 | ||||
7:56 | 16210 | Desná-Riedlova Vila (6.48) | 3a | 40 | |||
7:57 | R 1276 | Pardubice hl.n. (5.00) | 4 | 13 | |||
7:57 | 16209 | Harrachov (9.26) | 3a | 41 | |||
7:58 | 6357 | Nové Město pod Smrkem (6.56) | 1 / 3 | 15 | |||
8:02 | TLX 20906 | Varnsdorf (9.03) | 4 | ||||
8:02 | R 1265 | Pardubice hl.n. (11.00) | |||||
8:20 | 6603 | Česká Lípa hl.n. (6.56) | 3a | 42 | |||
8:24 | TLX 20907 | Varnsdorf (7.31) | 4 | 43 | |||
8:24 | 6309 | Černousy (7.25) | 4 | 15 | |||
8:24 | 6311 | Černousy (7.30) | 4 | 26 | |||
8:28 | R 1170 | Ústí nad Labem hl.n. (10.32) | 1 | ||||
8:31 | 5405 | Stará Paka (10.21) | 5 | ||||
8:33 | 6358 | Jindřichovice pod Smrkem (9.48) | 1 / 3 | ||||
8:36 | 16212 | Desná-Riedlova Vila (7.28) | 3a | 44 | |||
8:37 | 16211 | Harrachov (10.12) | 3a | 45 | |||
8:38 | Sp 5250 | Hrádek nad Nisou (8.55) | 4 | ||||
8:57 | TLX 20908 | Rybniště (10.21) | 4 | 46 | |||
8:58 | 6604 | Děčín hl.n. (11.14) | 3a | 34 | |||
9:16 | 16214 | Kořenov (7.57) | 3a | ||||
9:22 | 16213 | Harrachov (10.46) | 3a | 47 | |||
9:18 | 9:22 | Sp 5251 | Hrádek nad Nisou (9.00) | Tanvald (10.13) | 1 / 2 | 48 | |
9:24 | 6359 | Nové Město pod Smrkem (8.16) | 1 / 3 | ||||
9:25 | 5406 | Stará Paka (7.35) | 4 | 49 | |||
9:25 | 5404 | Stará Paka (7.01) | 5 | 50 | |||
9:33 | 6310 | Černousy (10.22) | 4 | ||||
9:43 | R 1161 | Ústí nad Labem hl.n. (7.27) | 1 | ||||
9:55 | TLX 20909 | Rybniště (8.32) | 4 | ||||
9:57 | R 1274 | Pardubice hl.n. (7.00) | |||||
10:01 | 16216 | Tanvald (9.00) | 3a | 15 | |||
10:02 | TLX 20910 | Varnsdorf (11.03) | 4 | ||||
10:02 | 16215 | Harrachov (11.26) | 3a | 51 | |||
10:02 | R 1267 | Pardubice hl.n. (13.00) | |||||
10:22 | 6313 | Černousy (9.30) | 4 | ||||
10:25 | Sp 1561 | Kamenický Šenov (7.35) | 3a | 52 | |||
10:28 | R 1168 | Ústí nad Labem hl.n. (12.32) | 1 | ||||
10:31 | 6360 | Jindřichovice pod Smrkem (11.48) | 1 / 3 | ||||
10:31 | 5407 | Stará Paka (12.21) | 5 | 53 | |||
10:41 | 16218 | Kořenov (9.18) | 3a | 54 | |||
10:55 | TLX 20911 | Varnsdorf (9.52) | 4 | ||||
10:57 | 6606 | Děčín hl.n. (13.14) | 3a | 34 | |||
11:02 | TLX 20912 | Varnsdorf (12.03) | 4 | ||||
11:12 | 6605 | Děčín hl.n. (8.41) | 3a | 42 | |||
11:16 | 16220 | Harrachov (9.43) | 3a | 55 | |||
11:17 | 16217 | Harrachov (12.46) | 3a | 33 | |||
11:22 | 6361 | Jindřichovice pod Smrkem (10.02) | 1 / 3 | ||||
11:25 | 5408 | Stará Paka (9.35) | 4 | ||||
11:33 | 6312 | Černousy (12.22) | 4 | ||||
11:43 | R 1163 | Ústí nad Labem hl.n. (9.27) | 1 | ||||
11:52 | 16219 | Tanvald (12.52) | 3a | 18 | |||
11:55 | TLX 20913 | Rybniště (10.32) | 4 | ||||
11:57 | R 1272 | Pardubice hl.n. (9.00) | |||||
12:02 | TLX 20914 | Rybniště (13.21) | 4 | ||||
12:02 | R 1269 | Pardubice hl.n. (15.00) | |||||
12:22 | 6315 | Černousy (11.30) | 4 | ||||
12:28 | R 1166 | Ústí nad Labem hl.n. (14.32) | 1 | ||||
12:30 | 6314 | Černousy (13.22) | 4 | 15 | |||
12:31 | 5409 | Stará Paka (14.21) | 4 | ||||
12:33 | 6362 | Jindřichovice pod Smrkem (13.48) | 1 / 3 | 26 | |||
12:34 | 16222 | Harrachov (11.10) | 3a | 56 | |||
12:37 | 16221 | Kořenov (13.50) | 3a | 33 | |||
12:34 | 12:38 | Sp 5252 | Tanvald (11.40) | Hrádek nad Nisou (12.55) | 1 / 2 | 26 | |
12:57 | 6608 | Děčín hl.n. (15.14) | 3a | 34 | |||
12:59 | 6364 | Nové Město pod Smrkem (13.53) | 1 / 3 | 18 | |||
13:12 | 6607 | Děčín hl.n. (10.41) | 3a | 42 | |||
13:16 | 16224 | Harrachov (11.50) | 3a | 57 | |||
13:17 | 16223 | Harrachov (14.46) | 3a | 33 | |||
13:21 | Sp 5253 | Hrádek nad Nisou (13.00) | 4 | ||||
13:22 | 6363 | Jindřichovice pod Smrkem (12.02) | 1 / 3 | 26 | |||
13:24 | 6317 | Černousy (12.30) | 4 | 15 | |||
13:25 | 5410 | Stará Paka (11.35) | 4 | ||||
13:30 | 6316 | Černousy (14.27) | 4 | 18 | |||
13:32 | TLX 20946 | Hrádek nad Nisou (13.55) | 4 | 25 | |||
13:33 | 6318 | Černousy (14.27) | 4 | 26 | |||
13:43 | R 1165 | Ústí nad Labem hl.n. (11.27) | 1 | ||||
13:55 | TLX 20917 | Varnsdorf (12.52) | 4 | ||||
13:56 | 16226 | Tanvald (13.00) | 3a | 15 | |||
13:56 | 6365 | Jindřichovice pod Smrkem (12.42) | 1 / 3 | 15 | |||
13:57 | R 1270 | Pardubice hl.n. (11.00) | |||||
13:57 | 16225 | Desná-Riedlova Vila (15.01) | 3a | 58 | |||
13:59 | 6366 | Nové Město pod Smrkem (14.53) | 1 / 3 | 18 | |||
14:02 | TLX 20918 | Rybniště (15.21) | 4 | ||||
14:02 | R 1271 | Pardubice hl.n. (17.00) | |||||
14:22 | 6319 | Černousy (13.25) | 4 | 26 | |||
14:24 | TLX 20947 | Hrádek nad Nisou (14.02) | 4 | 25 | |||
14:24 | 6321 | Černousy (13.25) | 4 | 15 | |||
14:28 | R 1164 | Ústí nad Labem hl.n. (16.32) | 1 | ||||
14:30 | 6320 | Černousy (15.22) | 4 | 18 | |||
14:31 | 5411 | Stará Paka (16.21) | 4 | ||||
14:32 | TLX 20948 | Hrádek nad Nisou (14.55) | 4 | 25 | |||
14:33 | 6368 | Jindřichovice pod Smrkem (15.48) | 1 / 3 | 26 | |||
14:36 | 16228 | Harrachov (12.58) | 3a | ||||
14:37 | 16227 | Kořenov (15.52) | 3a | 33 | |||
14:55 | TLX 20919 | Rybniště (13.32) | 4 | ||||
14:56 | 6367 | Nové Město pod Smrkem (13.56) | 1 / 3 | 15 | |||
14:57 | 6610 | Děčín hl.n. (17.14) | 3a | 34 | |||
14:59 | 6370 | Nové Město pod Smrkem (15.53) | 1 / 3 | 18 | |||
15:02 | TLX 20920 | Varnsdorf (16.03) | 4 | ||||
15:12 | 6609 | Děčín hl.n. (12.41) | 3a | 42 | |||
15:16 | 16230 | Kořenov (13.58) | 3a | ||||
15:17 | 16229 | Harrachov (16.46) | 3a | 33 | |||
15:22 | 6369 | Jindřichovice pod Smrkem (14.02) | 1 / 3 | 26 | |||
15:24 | 6323 | Černousy (14.30) | 4 | 15 | |||
15:25 | TLX 20949 | Hrádek nad Nisou (15.02) | 4 | 25 | |||
15:25 | 5412 | Turnov (14.40) | 4 | ||||
15:30 | 6322 | Černousy (16.22) | 4 | 18 | |||
15:32 | TLX 20950 | Hrádek nad Nisou (15.55) | 4 | 25 | |||
15:33 | 6324 | Černousy (16.22) | 4 | 26 | |||
15:34 | Sp 1560 | Kamenický Šenov (18.30) | 4 | 52 | |||
15:43 | R 1167 | Ústí nad Labem hl.n. (13.27) | 1 | ||||
15:55 | TLX 20921 | Varnsdorf (14.52) | 4 | ||||
15:56 | 16232 | Tanvald (15.00) | 3a | ||||
15:56 | 6371 | Nové Město pod Smrkem (14.56) | 1 / 3 | 15 | |||
15:57 | R 1268 | Pardubice hl.n. (13.00) | |||||
15:57 | 16231 | Tanvald (16.52) | 3a | 33 | |||
15:59 | 6372 | Jindřichovice pod Smrkem (17.08) | 1 / 3 | 18 | |||
16:02 | TLX 20922 | Rybniště (17.21) | 4 | ||||
16:02 | R 1273 | Pardubice hl.n. (19.00) | |||||
16:22 | 6325 | Černousy (15.30) | 4 | 26 | |||
16:24 | TLX 20951 | Hrádek nad Nisou (16.02) | 4 | 25 | |||
16:24 | 6327 | Černousy (15.30) | 4 | 15 | |||
16:28 | R 1162 | Ústí nad Labem hl.n. (18.32) | 4 | 59 | |||
16:30 | 6326 | Černousy (17.22) | 4 | 60 | |||
16:31 | 5413 | Horka u Staré Paky (18.42) | 4 | 61 | |||
16:33 | 6374 | Jindřichovice pod Smrkem (17.48) | 1 / 3 | 26 | |||
16:35 | Sp 5254 | Hrádek nad Nisou (16.55) | 4 | ||||
16:36 | 16234 | Harrachov (15.05) | 3a | ||||
16:37 | 16233 | Kořenov (17.52) | 3a | 33 | |||
16:56 | 6373 | Nové Město pod Smrkem (15.56) | 1 / 3 | 15 | |||
16:57 | 6612 | Děčín hl.n. (19.14) | 3a | 62 | |||
16:59 | 6376 | Nové Město pod Smrkem (17.53) | 1 / 3 | 18 | |||
17:12 | 6611 | Děčín hl.n. (14.41) | 3a | 42 | |||
17:16 | 16236 | Kořenov (15.58) | 3a | ||||
17:17 | 16235 | Harrachov (18.46) | 3a | 47 | |||
17:18 | 17:20 | Sp 5255 | Hrádek nad Nisou (17.00) | Tanvald (18.12) | 1 / 2 | 63 | |
17:22 | 6375 | Jindřichovice pod Smrkem (16.02) | 1 / 3 | 26 | |||
17:24 | 6329 | Černousy (16.30) | 1 / 3 | 15 | |||
17:25 | 5414 | Stará Paka (15.35) | |||||
17:32 | TLX 20952 | Hrádek nad Nisou (17.55) | 4 | 25 | |||
17:33 | 6328 | Černousy (18.22) | 4 | ||||
17:43 | R 1169 | Ústí nad Labem hl.n. (15.27) | 1 | ||||
17:55 | TLX 20925 | Varnsdorf (16.52) | 4 | ||||
17:56 | 16238 | Tanvald (17.00) | 3a | ||||
17:57 | R 1266 | Pardubice hl.n. (15.00) | |||||
17:57 | 16237 | Desná-Riedlova Vila (19.00) | 3a | 33 | |||
18:02 | TLX 20926 | Varnsdorf (19.03) | 4 | 64 | |||
18:02 | R 1275 | Pardubice hl.n. (21.00) | 65 | ||||
18:22 | 6331 | Černousy (17.30) | 1 / 3 | 66 | |||
18:22 | 6333 | Černousy (17.30) | 1 / 3 | 26 | |||
18:25 | 5556 | Jičín (16.40) | 4 | 67 | |||
18:28 | R 1160 | Ústí nad Labem hl.n. (20.32) | 1 | 65 | |||
18:31 | 5415 | Stará Paka (20.21) | 5 | 68 | |||
18:33 | 6342 | Frýdlant v Čechách (19.04) | 1 / 3 | 15 | |||
18:33 | 6378 | Jindřichovice pod Smrkem (19.48) | 1 / 3 | 26 | |||
18:36 | 16240 | Harrachov (17.05) | 3a | ||||
18:37 | 16239 | Tanvald (19.28) | 3a | 33 | |||
18:55 | TLX 20927 | Varnsdorf (17.56) | 4 | ||||
18:57 | 6614 | Česká Lípa hl.n. (20.21) | 3a | 69 | |||
19:02 | TLX 20928 | Rybniště (20.21) | 4 | 70 | |||
19:12 | 6613 | Děčín hl.n. (16.41) | 3a | 42 | |||
19:16 | 16242 | Kořenov (17.58) | 3a | ||||
19:17 | 16241 | Harrachov (20.46) | 3a | 71 | |||
19:22 | 6379 | Jindřichovice pod Smrkem (18.01) | 1 / 3 | 72 | |||
19:22 | 6335 | Černousy (18.25) | 1 / 3 | 73 | |||
19:25 | 5416 | Stará Paka (17.35) | 4 | ||||
19:33 | 6330 | Černousy (20.22) | 1 / 3 | 65 | |||
19:43 | R 1171 | Ústí nad Labem hl.n. (17.27) | 1 | 59 | |||
19:55 | TLX 20929 | Rybniště (18.32) | 4 | ||||
19:57 | R 1264 | Pardubice hl.n. (17.00) | 4 | ||||
20:02 | TLX 20954 | Hrádek nad Nisou (20.25) | 4 | 74 | |||
20:02 | R 1277 | Pardubice hl.n. (23.10) | 75 | ||||
20:22 | 6345 | Frýdlant v Čechách (19.47) | 1 / 3 | ||||
20:30 | 16244 | Harrachov (19.10) | 3a | 56 | |||
20:31 | 5431 | Semily (21.47) | 4 | 76 | |||
20:32 | 16243 | Tanvald (21.26) | 3a | 65 | |||
20:33 | 6332 | Černousy (21.22) | 1 / 3 | 77 | |||
20:35 | TLX 20930 | Varnsdorf (21.31) | 4 | 78 | |||
20:30 | 20:35 | Sp 5256 | Tanvald (19.40) | Hrádek nad Nisou (20.55) | 1 / 2 | 79 | |
20:40 | 6616 | Česká Lípa hl.n. (22.13) | 3a | 69 | |||
20:57 | TLX 20953 | Hrádek nad Nisou (20.32) | 4 | 25 | |||
21:07 | 6615 | Děčín hl.n. (18.41) | 3a | 80 | |||
21:18 | TLX 20931 | Varnsdorf (20.06) | 4 | 81 | |||
21:18 | 16246 | Tanvald (20.20) | 3a | 65 | |||
21:18 | Sp 5257 | Hrádek nad Nisou (21.00) | 4 | 82 | |||
21:22 | 6337 | Černousy (20.30) | 4 | 65 | |||
21:25 | 5418 | Stará Paka (19.35) | 4 | 83 | |||
21:30 | R 1173 | Ústí nad Labem hl.n. (19.27) | 1 | 65 | |||
21:35 | 16245 | Desná-Riedlova Vila (22.34) | 3a | 65 | |||
21:39 | 6344 | Frýdlant v Čechách (22.10) | 1 / 3 | 65 | |||
21:40 | TLX 20956 | Hrádek nad Nisou (22.03) | 4 | 59 | |||
21:57 | R 1262 | Pardubice hl.n. (19.00) | 4a | 65 | |||
22:28 | 6339 | Černousy (21.36) | 1 / 3 | 84 | |||
22:29 | TLX 20933 | Varnsdorf (21.37) | 4 | 65 | |||
22:33 | 16247 | Desná-Riedlova Vila (23.42) | 3a | 85 | |||
22:33 | 6334 | Černousy (23.21) | 1 / 3 | 86 | |||
22:47 | 16248 | Harrachov (21.20) | 3a | 87 | |||
22:51 | 6618 | Česká Lípa hl.n. (0.00) | 3a | 20 | |||
22:52 | TLX 20932 | Varnsdorf (23.44) | 4 | 88 | |||
22:53 | 5417 | Stará Paka (0.20) | 4 | 89 | |||
23:23 | 16336 | Bílý Potok pod Smrkem (22.35) | 4 | 90 | |||
23:31 | 5432 | Semily (22.04) | 4 | 91 | |||
23:56 | R 1260 | Pardubice hl.n. (21.00) | 5 | 75 | |||
23:57 | 16250 | Desná-Riedlova Vila (22.46) | 3a | 92 | |||
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 nejede 25.XII., 1.I.; 14 jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; 15 jede v (W); 16 Liberec-Jablonné v Podještědí jede 13.XII.; Jablonné v Podještědí-Česká Lípa hl.n. jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; 17 nejede 25.XII.; 18 (K); jede v (W); 19 Liberec-Varnsdorf nejede 25.XII.; 20 jede 13.XII.; 21 (K); Tanvald-Desná-Riedlova vila jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; 22 Semily-Turnov jede v (W); Turnov-Liberec jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; 23 jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I.; 24 Rybniště-Varnsdorf jede v (@) – (D), nejede 23.XII. – 1.I., 21.IV., 1., 8.V., 28.X., 17.XI.; Varnsdorf-Hrádek nad Nisou jede v (@) – (D), nejede 23.XII. – 1.I., 21.IV., 1.V.; Hrádek nad Nisou-Liberec jede v (@) – (D), nejede 23.XII. – 1.I., 21.IV., 1., 8. 25 jede v (@) – (D), nejede 23.XII. – 1.I., 21.IV., 1., 8.V., 28.X., 17.XI.; 26 jede v (E) a (X); 27 Varnsdorf-Hrádek nad Nisou jede v (E) a 23., 27.XII., 30.XII. – 1.I.; 28 Desná-Riedlova vila-Tanvald jede v (W); Tanvald-Liberec nejede 25.XII., 1.I.; 29 (K); nejede 25.XII., 1.I.; 30 Stará Paka-Semily jede v (W); Semily-Liberec nejede 25.XII., 1.I.; 31 Děčín hl.n.-Česká Lípa hl.n. jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; Česká Lípa hl.n.-Jablonné v Podještědí jede v (W); Jablonné v Podještědí-Liberec jede 13.XII.; 32 Desná-Riedlova vila-Tanvald jede v (W); 33 (K); 34 Liberec-Jablonné v Podještědí jede 13.XII.; 35 Seifhennersdorf-Hrádek nad Nisou nejede 25.XII.; 36 Kořenov-Tanvald jede v (W); 37 Jindřichovice pod Smrkem-Frýdlant v Čechách jede v (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; Frýdlant v Čechách-Liberec jede v (E) a (X); 38 Stará Paka-Turnov nejede 25.XII., 1.I.; 39 Děčín hl.n.-Jablonné v Podještědí nejede 25.XII., 1.I.; Jablonné v Podještědí-Liberec jede 13.XII.; 40 Desná-Riedlova vila-Tanvald jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; 41 (K); Desná-Riedlova vila-Harrachov jede od 11.I. do 16.III. a od 28.VI. do 31.VIII. denně, od 26.IV. do 22.VI. a od 6.IX. do 28.X. jede v (E), (X) a 21.XII. – 1.I., 2.V., 19., 20.VI.; 42 Jablonné v Podještědí-Liberec jede 13.XII.; 43 jede v (@) – (D), nejede 24. – 26.XII., 1.I.; 44 Desná-Riedlova vila-Tanvald nejede 25.XII., 1.I.; 45 (K); Kořenov-Harrachov jede od 11.I. do 16.III. a od 28.VI. do 31.VIII. denně, od 26.IV. do 22.VI. a od 6.IX. do 28.X. jede v (E), (X) a 21.XII. – 1.I., 2.V., 19., 20.VI.; 46 Liberec-Zittau jede v (@) – (D), nejede 24. – 26.XII., 1.I.; 47 (K); Liberec-Tanvald jede v (W); 48 (K); jede v (E) a (X); 49 jede v (E) a (X) do 22.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 28.VI. do 31.VIII. jede denně; 50 jede v (W), nejede 23.XII. – 3.I., 30.VI. – 29.VIII.; 51 (K); Tanvald-Harrachov jede od 11.I. do 16.III. a od 28.VI. do 31.VIII. denně, od 26.IV. do 22.VI. a od 6.IX. do 28.X. jede v (E), (X) a 21.XII. – 1.I., 2.V., 19., 20.VI.; 52 jede v (D) od 4.VII. do 29.VIII.; 53 Turnov-Stará Paka jede v (E) a (X); 54 Kořenov-Desná-Riedlova vila jede od 11.I. do 16.III. a od 28.VI. do 31.VIII. denně, od 26.IV. do 22.VI. a od 6.IX. do 28.X. jede v (E), (X) a 21.XII. – 1.I., 2.V., 19., 20.VI.; 55 Harrachov-Kořenov jede od 11.I. do 16.III. a od 28.VI. do 31.VIII. denně, od 26.IV. do 22.VI. a od 6.IX. do 28.X. jede v (E), (X) a 21.XII. – 1.I., 2.V., 19., 20.VI.; 56 Tanvald-Liberec jede v (W); 57 Harrachov-Tanvald jede od 11.I. do 16.III. a od 28.VI. do 31.VIII. denně, od 26.IV. do 22.VI. a od 6.IX. do 28.X. jede v (E), (X) a 21.XII. – 1.I., 2.V., 19., 20.VI.; 58 (K); Tanvald-Desná-Riedlova vila jede v (W), nejede 23.XII. – 3.I., 30.VI. – 29.VIII.; 59 nejede 24.XII.; 60 (K); Liberec-Frýdlant v Čechách jede v (W); Frýdlant v Čechách-Černousy jede v (W), nejede 23.XII. – 3.I., 30.VI. – 29.VIII.; 61 Stará Paka-Horka u Staré Paky jede v (W), nejede 31.XII.; 62 Liberec-Jablonné v Podještědí jede 13.XII.; Česká Lípa hl.n.-Děčín hl.n. nejede 24., 31.XII.; 63 (K); jede v (E) a (X), nejede 24.XII.; 64 Varnsdorf-Seifhennersdorf nejede 24.XII.; 65 nejede 24., 31.XII.; 66 Černousy-Frýdlant v Čechách jede v (W), nejede 23.XII. – 3.I., 30.VI. – 29.VIII.; Frýdlant v Čechách-Liberec jede v (W); 67 jede v (E) a (X) od 1.V. do 28.IX.; 68 Turnov-Stará Paka jede v (E) a 25.XII., 20.IV., 16.XI.; 69 Liberec-Jablonné v Podještědí jede 13.XII.; Jablonné v Podještědí-Česká Lípa hl.n. nejede 24., 31.XII.; 70 Hrádek nad Nisou-Rybniště nejede 24.XII.; 71 (K); Liberec-Kořenov nejede 24., 31.XII.; Kořenov-Harrachov jede v (D) a (E); 72 Frýdlant v Čechách-Liberec jede v (E) a (X); 73 Frýdlant v Čechách-Liberec jede v (W); 74 jede v (@) – (D), nejede 23., 25.XII. – 1.I., 21.IV., 1., 8.V., 28.X., 17.XI.; 75 nejede 24., 25., 31.XII.; 76 Liberec-Turnov jede v (E) a (X), nejede 24.XII.; Turnov-Semily nejede 24., 31.XII. 77 Liberec-Frýdlant v Čechách nejede 24., 31.XII.; Frýdlant v Čechách-Černousy jede v (W), nejede 31.XII.; 78 Liberec-Zittau jede 31.XII.; Zittau-Varnsdorf nejede 24.XII.; 79 Liberec-Zittau nejede 24., 31.XII.; 80 Česká Lípa hl.n.-Jablonné v Podještědí nejede 24., 31.XII.; Jablonné v Podještědí-Liberec jede 13.XII.; 81 Seifhennersdorf-Zittau nejede 24.XII.; Zittau-Liberec jede 31.XII.; 82 Zittau-Liberec nejede 24., 31.XII.; 83 Stará Paka-Turnov nejede 24., 31.XII.; Turnov-Liberec jede v (E) a (X), nejede 24.XII.; 84 Černousy-Frýdlant v Čechách jede v (W), nejede 31.XII.; Frýdlant v Čechách-Liberec nejede 24., 31.XII.; 85 Liberec-Tanvald nejede 24., 31.XII.; Tanvald-Desná-Riedlova vila jede v (W), nejede 31.XII.; 86 Liberec-Frýdlant v Čechách nejede 24., 31.XII.; Frýdlant v Čechách-Černousy jede v (W), nejede 23. – 31.XII.; 87 Harrachov-Kořenov jede v (D) a (E); Kořenov-Liberec nejede 24., 31.XII.; 88 Liberec-Hrádek nad Nisou nejede 24., 31.XII.; Hrádek nad Nisou-Varnsdorf jede v (@) – (E) a 20.IV., 8.VI., 16.XI., nejede 24. – 26., 31.XII., 21.IV., 1.V.; Varnsdorf-Seifhennersdorf jede v (D), (E) a 17. – 20., 30.IV., 7., 28.V., 8.VI., 27.X., 16., 18.XI. 89 Liberec-Semily nejede 24., 31.XII.; Semily-Stará Paka jede v (E)/(F), (F)/(@) a 25./26., 26./27.XII., 1./2.I., 21./22.IV., 1./2., 8./9.V., 28./29.X., 17./18.XI.; 90 jede 5.VII.; 91 jede v (W), nejede 31.XII.; 92 Desná-Riedlova vila-Tanvald nejede 24., 31.XII.; Tanvald-Jablonec nad Nisou jede v (@) – (E), nejede 24. – 26., 31.XII.; Jablonec nad Nisou-Liberec jede v (D) a (E); |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci