..: Trasa vlaku Os 5416 - JŘ 2014 :..
Os 5416
Řazení vlaku: 843 + Btn753  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Stará Paka   17.35 Chlumecké 1
  Bělá u Staré Paky  17.40 17.40 
  Libštát  17.44 17.44 
  Košťálov  17.47 17.48 2
  Nedvězí  17.52 17.52 
  Semily  17.56 17.59 2
  Železný Brod  18.05 18.06 2
  Líšný  18.11 18.11 
  Malá Skála  18.14 18.15 3
  Dolánky  18.21 18.21 
  Turnov  18.25 18.40 1/1
  Doubí u Turnova  18.45 18.45 
  Sychrov  18.49 18.49 3
  Sedlejovice  18.51 18.51 
  Hodkovice nad Mohelkou  18.56 18.58 2
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  19.04 19.05 3
  Rádlo  19.10 19.10 
  Jeřmanice  19.13 19.13 3
  Pilínkov  19.19 19.19 
  Liberec  19.25  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster