Os 6326 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.30 | 4 | |||
Stráž nad Nisou | 16.34 | 16.34 | |||
Krásná Studánka | 16.37 | 16.37 | |||
Mníšek u Liberce | 16.42 | 16.46 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 16.49 | 16.49 | |||
Raspenava | 16.56 | 16.58 | 2 | ||
Frýdlant v Čechách | 17.04 | 17.06 | |||
Minkovice | 17.13 | 17.13 | |||
Višňová | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Filipovka | 17.19 | 17.19 | |||
Černousy | 17.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci