Os 6321 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 13.25 | ||||
Filipovka | 13.27 | 13.27 | |||
Višňová | 13.30 | 13.30 | 2 | ||
Minkovice | 13.34 | 13.34 | |||
Frýdlant v Čechách | 13.40 | 13.47 | 3 | ||
Raspenava | 13.53 | 13.58 | 2 | ||
Oldřichov v Hájích | 14.05 | 14.05 | |||
Mníšek u Liberce | 14.08 | 14.11 | 2 | ||
Krásná Studánka | 14.16 | 14.16 | |||
Stráž nad Nisou | 14.19 | 14.19 | |||
Liberec | 14.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci