Os 6365 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 12.42 | 3 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 12.45 | 12.45 | |||
Horní Řasnice | 12.49 | 12.49 | |||
Nové Město pod Smrkem | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Hajniště | 13.00 | 13.00 | |||
Řasnice zastávka | 13.05 | 13.05 | |||
Řasnice | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Krásný Les | 13.11 | 13.11 | |||
Krásný Les bažantnice | 13.14 | 13.14 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 13.19 | 13.19 | |||
Frýdlant v Čechách | 13.23 | 13.29 | 1 | ||
Raspenava | 13.35 | 13.35 | 3 | ||
Mníšek u Liberce | 13.45 | 13.45 | |||
Liberec | 13.56 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci