..: Trasa vlaku Os 5409 - JŘ 2014 :..
Os 5409
Řazení vlaku: 843 + Btn753  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   12.31 4
  Pilínkov  12.36 12.36 
  Jeřmanice  12.42 12.43 3
  Rádlo  12.46 12.46 
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  12.50 12.51 3
  Hodkovice nad Mohelkou  12.57 12.58 3
  Sedlejovice  13.02 13.02 
  Sychrov  13.05 13.06 3
  Doubí u Turnova  13.10 13.10 
  Turnov  13.15 13.21 1/1
  Dolánky  13.25 13.25 
  Malá Skála  13.30 13.30 3
  Líšný  13.33 13.33 
  Železný Brod  13.37 13.38 2
  Semily  13.45 13.58 3
  Nedvězí  14.02 14.02 
  Košťálov  14.07 14.08 2
  Libštát  14.10 14.10 
  Bělá u Staré Paky  14.15 14.15 
  Stará Paka  14.21  Chlumecké 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster