..: Trasa vlaku Os 5417 - JŘ 2014 :..
Os 5417
Řazení vlaku: Bftn791 + 843  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   22.53 4
  Pilínkov  22.58 22.58 
  Jeřmanice  23.03 23.04 3
  Rádlo  23.06 23.06 
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  23.11 23.12 3
  Hodkovice nad Mohelkou  23.18 23.19 3
  Sedlejovice  23.23 23.23 
  Sychrov  23.25 23.27 2
  Doubí u Turnova  23.31 23.31 
  Turnov  23.36 23.36 2/2
  Dolánky  23.40 23.40 
  Malá Skála  23.45 23.46 3
  Líšný  23.48 23.48 
  Železný Brod  23.53 23.53 2
  Semily  23.59 23.59 2
  Nedvězí  0.03 0.03 
  Košťálov  0.07 0.08 2
  Libštát  0.10 0.10 
  Bělá u Staré Paky  0.14 0.14 
  Stará Paka  0.20  Chlumecké 1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster