..: Trasa vlaku Os 5431 - JŘ 2014 :..
Os 5431
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   20.31 4
  Pilínkov  20.36 20.36 
  Jeřmanice  20.42 20.43 3
  Rádlo  20.46 20.46 
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  20.50 20.51 3
  Hodkovice nad Mohelkou  20.57 20.57 3
  Sedlejovice  21.01 21.01 
  Sychrov  21.03 21.04 3
  Doubí u Turnova  21.08 21.08 
  Turnov  21.13 21.23 1/1
  Dolánky  21.27 21.27 
  Malá Skála  21.32 21.32 3
  Líšný  21.35 21.35 
  Železný Brod  21.39 21.40 2
  Semily  21.47  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster