Os 6375 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 16.02 | 3 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 16.05 | 16.05 | |||
Horní Řasnice | 16.09 | 16.09 | |||
Nové Město pod Smrkem | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Hajniště | 16.20 | 16.20 | |||
Řasnice zastávka | 16.25 | 16.25 | |||
Řasnice | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Krásný Les | 16.31 | 16.31 | |||
Krásný Les bažantnice | 16.34 | 16.34 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 16.39 | 16.39 | |||
Frýdlant v Čechách | 16.43 | 16.47 | |||
Raspenava | 16.53 | 16.58 | 2 | ||
Oldřichov v Hájích | 17.05 | 17.05 | |||
Mníšek u Liberce | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Krásná Studánka | 17.14 | 17.14 | |||
Stráž nad Nisou | 17.17 | 17.17 | |||
Liberec | 17.22 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci