TLX 20908 „Trilex“ | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.57 | 4 | |||
Machnín | 9.01 | 9.01 | |||
Machnín hrad | 9.02 | 9.02 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 9.04 | 9.04 | |||
Chrastava | 9.07 | 9.14 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | 9.17 | 9.17 | |||
Chotyně | 9.21 | 9.21 | |||
Hrádek nad Nisou | 9.25 | 9.32 | 1/1 | ||
Varnsdorf | 10.03 | 10.04 | 3 | ||
Dolní Podluží | 10.08 | 10.08 | |||
Jiřetín pod Jedlovou | 10.13 | 10.13 | |||
Horní Podluží | 10.15 | 10.15 | |||
Rybniště | 10.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci