Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:34 | 4:35 | 6861 | Most (4:11) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:10) |
4:41 | 4:42 | 6818 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:08) | Chomutov (5:31) |
5:07 | 5:08 | 1692 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:34) | Chomutov (5:57) |
5:14 | 5:15 | 6821 | Chomutov (4:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:50) |
5:41 | 5:42 | 6820 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:08) | Chomutov (6:31) |
5:41 | 5:42 | 1697 | Chomutov (5:00) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:10) |
6:00 | 6:01 | R 420 | Košice (16:20) | Cheb (9:07) |
6:14 | 6:15 | 6823 | Chomutov (5:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:50) |
6:41 | 6:42 | 6822 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:08) | Chomutov (7:31) |
6:43 | 6:44 | R 873 | Chomutov (6:03) | Praha Masarykovo nádraží (8:38) |
6:57 | 6:58 | 1699 | Chomutov (6:15) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:33) |
7:14 | 7:15 | 6825 | Chomutov (6:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:50) |
7:41 | 7:42 | 6824 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:08) | Chomutov (8:31) |
7:43 | 7:44 | R 697 | Karlovy Vary (5:42) | Liberec (10:44) |
8:14 | 8:15 | 6827 | Chomutov (7:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:50) |
8:24 | 8:25 | R 690 | Liberec (5:35) | Cheb (11:30) |
8:41 | 8:42 | 6826 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:08) | Chomutov (9:31) |
9:14 | 9:15 | 6829 | Chomutov (8:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:50) |
9:41 | 9:42 | 6828 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:08) | Chomutov (10:31) |
9:43 | 9:44 | R 241 | Cheb (6:40) | Žilina (18:29) |
10:50 | 10:51 | R 670 | Brno hlavní nádraží (5:13) | Cheb (13:54) |
11:14 | 11:15 | 6831 | Chomutov (10:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:50) |
11:41 | 11:42 | 6830 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:08) | Chomutov (12:31) |
11:43 | 11:44 | R 875 | Cheb (8:40) | Praha Masarykovo nádraží (13:38) |
12:14 | 12:15 | 6833 | Chomutov (11:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:50) |
12:24 | 12:25 | R 692 | Děčín hlavní nádraží (11:35) | Cheb (15:31) |
12:41 | 12:42 | 6832 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:08) | Chomutov (13:31) |
13:14 | 13:15 | 6835 | Chomutov (12:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:50) |
13:41 | 13:42 | 6834 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:08) | Chomutov (14:31) |
13:43 | 13:44 | R 695 | Cheb (10:40) | Děčín hlavní nádraží (14:33) |
14:14 | 14:15 | 6837 | Chomutov (13:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:50) |
14:24 | 14:25 | R 240 | Žilina (5:30) | Cheb (17:31) |
14:46 | 14:47 | 1694 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:16) | Chomutov (15:30) |
15:11 | 15:12 | 6836 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:38) | Chomutov (16:01) |
15:14 | 15:15 | 6839 | Chomutov (14:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:50) |
15:41 | 15:42 | 6838 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:08) | Chomutov (16:31) |
15:43 | 15:44 | R 671 | Cheb (12:42) | Brno hlavní nádraží (21:40) |
16:14 | 16:15 | 6841 | Chomutov (15:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:50) |
16:24 | 16:25 | R 694 | Liberec (13:22) | Cheb (19:30) |
16:41 | 16:42 | 6840 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:08) | Chomutov (17:31) |
17:14 | 17:15 | 6843 | Chomutov (16:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:50) |
17:41 | 17:42 | 6842 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:08) | Chomutov (18:31) |
17:43 | 17:44 | R 691 | Cheb (14:40) | Liberec (20:48) |
18:01 | 18:02 | R 1492 | Plzeň hlavní nádraží (14:52) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:26) |
18:14 | 18:15 | 6845 | Chomutov (17:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:50) |
18:24 | 18:25 | R 870 | Praha Masarykovo nádraží (16:26) | Cheb (21:30) |
18:41 | 18:42 | 6844 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:08) | Chomutov (19:31) |
19:14 | 19:15 | 6847 | Chomutov (18:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:50) |
19:41 | 19:42 | 6846 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:08) | Chomutov (20:31) |
19:43 | 19:44 | R 871 | Cheb (16:40) | Praha Masarykovo nádraží (21:38) |
20:14 | 20:15 | 6849 | Chomutov (19:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:50) |
20:24 | 20:25 | R 696 | Děčín hlavní nádraží (19:36) | Karlovy Vary (22:29) |
21:11 | 21:12 | 6848 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:38) | Chomutov (22:01) |
21:43 | 21:44 | R 421 | Cheb (18:40) | Košice (11:50) |
22:14 | 22:15 | 6851 | Chomutov (21:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:50) |
22:24 | 22:25 | R 872 | Praha Masarykovo nádraží (20:26) | Chomutov (23:06) |
22:41 | 22:42 | 6860 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:08) | Most (23:05) |