Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:34 | 4:35 | 6818 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:08) | Chomutov (5:31) | - / 4 |
4:42 | 4:43 | 6861 | Most (4:11) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:10) | - / 3 |
5:00 | 5:01 | 1692 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:34) | Chomutov (5:57) | - / 4 |
5:04 | 5:05 | 6931 | Litvínov (4:38) | Teplice v Čechách (5:08) | - / 3 |
5:12 | 5:13 | 16100 | Lovosice (4:08) | Teplice v Čechách (5:16) | - / 2 |
5:16 | 5:16 | 6958 | Teplice v Čechách (5:13) | Litvínov (5:41) | |
5:22 | 5:23 | 6821 | Chomutov (4:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:50) | - / 3 |
5:26 | 5:27 | 16101 | Teplice v Čechách (5:23) | Lovosice (6:30) | - / 2 |
5:34 | 5:35 | 6820 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:08) | Chomutov (6:31) | - / 4 |
5:47 | 5:48 | 1697 | Chomutov (5:00) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:10) | - / 3 |
6:10 | 6:10 | 6933 | Litvínov (5:46) | Teplice v Čechách (6:13) | |
6:17 | 6:17 | 6930 | Teplice v Čechách (6:14) | Litvínov (6:41) | |
6:22 | 6:23 | 6823 | Chomutov (5:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:50) | - / 3 |
6:34 | 6:35 | 6822 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:08) | Chomutov (7:31) | - / 4 |
6:38 | 6:38 | 6935 | Litvínov (6:12) | Teplice v Čechách (6:41) | |
6:40 | 6:40 | 16103 | Teplice v Čechách (6:37) | Lovosice (7:50) | - / 2 |
6:46 | 6:46 | 6932 | Teplice v Čechách (6:43) | Litvínov (7:18) | |
7:05 | 7:06 | 1699 | Chomutov (6:15) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:33) | - / 3 |
7:15 | 7:15 | 6937 | Litvínov (6:50) | Teplice v Čechách (7:18) | |
7:18 | 7:19 | 16102 | Lovosice (6:00) | Teplice v Čechách (7:22) | - / 2 |
7:22 | 7:23 | 6825 | Chomutov (6:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:50) | - / 3 |
7:34 | 7:35 | 6824 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:08) | Chomutov (8:31) | - / 4 |
7:40 | 7:41 | 16105 | Teplice v Čechách (7:37) | Lovosice (8:56) | - / 2 |
7:44 | 7:45 | 6934 | Teplice v Čechách (7:41) | Litvínov (8:10) | - / 4 |
8:22 | 8:23 | 6827 | Chomutov (7:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:50) | - / 3 |
8:34 | 8:35 | 6826 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:08) | Chomutov (9:31) | - / 4 |
8:50 | 8:51 | 6939 | Litvínov (8:17) | Teplice v Čechách (8:54) | - / 3 |
9:22 | 9:23 | 6829 | Chomutov (8:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:50) | - / 3 |
9:30 | 9:31 | 16104 | Litoměřice horní nádraží (8:02) | Teplice v Čechách (9:34) | - / 2 |
9:34 | 9:35 | 6828 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:08) | Chomutov (10:31) | - / 4 |
10:49 | 10:49 | 16107 | Teplice v Čechách (10:46) | Lovosice (11:58) | - / 2 |
10:54 | 10:54 | 6938 | Teplice v Čechách (10:51) | Litvínov (11:19) | |
11:22 | 11:23 | 6831 | Chomutov (10:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:50) | - / 3 |
11:21 | 11:27 | 16106 | Lovosice (10:03) | Teplice v Čechách (11:30) | - / 2 |
11:34 | 11:35 | 6830 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:08) | Chomutov (12:31) | - / 4 |
12:10 | 12:10 | 6941 | Litvínov (11:40) | Teplice v Čechách (12:13) | |
12:22 | 12:23 | 6833 | Chomutov (11:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:50) | - / 3 |
12:34 | 12:35 | 6832 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:08) | Chomutov (13:31) | - / 4 |
12:43 | 12:44 | 16109 | Teplice v Čechách (12:40) | Lovosice (13:58) | - / 2 |
13:19 | 13:19 | 16108 | Lovosice (12:04) | Teplice v Čechách (13:22) | |
13:22 | 13:23 | 6835 | Chomutov (12:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:50) | - / 3 |
13:34 | 13:35 | 6834 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:08) | Chomutov (14:31) | - / 4 |
13:31 | 13:38 | 16131 | Teplice v Čechách (13:28) | Bořislav (14:11) | - / 2 |
13:37 | 13:38 | 6943 | Litvínov (13:12) | Teplice v Čechách (13:41) | - / 3 |
13:42 | 13:43 | 6942 | Teplice v Čechách (13:39) | Litvínov (14:07) | - / 4 |
14:22 | 14:23 | 6837 | Chomutov (13:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:50) | - / 3 |
14:31 | 14:31 | 6944 | Teplice v Čechách (14:28) | Litvínov (14:57) | |
14:39 | 14:39 | 6945 | Litvínov (14:15) | Teplice v Čechách (14:42) | |
14:41 | 14:42 | 1694 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:16) | Chomutov (15:30) | - / 4 |
14:49 | 14:50 | 16130 | Bořislav (14:18) | Teplice v Čechách (14:53) | - / 2 |
15:04 | 15:05 | 6836 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:38) | Chomutov (16:01) | - / 4 |
15:22 | 15:23 | 6839 | Chomutov (14:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:50) | - / 3 |
15:34 | 15:35 | 6838 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:08) | Chomutov (16:31) | - / 4 |
15:37 | 15:37 | 6947 | Litvínov (15:05) | Teplice v Čechách (15:40) | |
15:31 | 15:40 | 16111 | Teplice v Čechách (15:28) | Lovosice (16:49) | - / 2 |
15:46 | 15:46 | 6920 | Teplice v Čechách (15:43) | Louka u Litvínova (16:09) | |
16:17 | 16:18 | 16110 | Lovosice (15:00) | Teplice v Čechách (16:21) | - / 2 |
16:22 | 16:23 | 6841 | Chomutov (15:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:50) | - / 3 |
16:34 | 16:35 | 6840 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:08) | Chomutov (17:31) | - / 4 |
16:40 | 16:41 | 6949 | Louka u Litvínova (16:19) | Teplice v Čechách (16:44) | - / 3 |
16:50 | 16:51 | 6946 | Teplice v Čechách (16:47) | Litvínov (17:15) | - / 4 |
17:22 | 17:23 | 6843 | Chomutov (16:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:50) | - / 3 |
17:20 | 17:24 | 16113 | Teplice v Čechách (17:17) | Lovosice (18:28) | - / 2 |
17:34 | 17:35 | 6842 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:08) | Chomutov (18:31) | - / 4 |
17:44 | 17:44 | 6951 | Litvínov (17:20) | Teplice v Čechách (17:47) | |
18:01 | 18:02 | 16112 | Lovosice (16:56) | Teplice v Čechách (18:05) | - / 2 |
18:14 | 18:15 | 6948 | Teplice v Čechách (18:11) | Litvínov (18:43) | - / 4 |
18:22 | 18:23 | 6845 | Chomutov (17:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:50) | - / 3 |
18:34 | 18:35 | 6844 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:08) | Chomutov (19:31) | - / 4 |
19:09 | 19:10 | 6953 | Litvínov (18:46) | Teplice v Čechách (19:13) | - / 3 |
19:22 | 19:23 | 6847 | Chomutov (18:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:50) | - / 3 |
19:20 | 19:24 | 16115 | Teplice v Čechách (19:17) | Litoměřice horní nádraží (20:56) | - / 2 |
19:25 | 19:25 | 6922 | Teplice v Čechách (19:22) | Louka u Litvínova (19:44) | |
19:34 | 19:35 | 6846 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:08) | Chomutov (20:31) | - / 4 |
19:57 | 19:58 | 16114 | Lovosice (18:45) | Teplice v Čechách (20:01) | - / 2 |
20:22 | 20:23 | 6849 | Chomutov (19:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:50) | - / 3 |
21:04 | 21:05 | 6848 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:38) | Chomutov (22:01) | - / 4 |
22:22 | 22:23 | 6851 | Chomutov (21:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:50) | - / 3 |
22:34 | 22:35 | 6860 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:08) | Most (23:05) | - / 4 |