Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
0:49 | 0:49 | 4740 | Brno hlavní nádraží (0:39) | Skalice nad Svitavou (1:26) |
3:53 | 3:54 | 4702 | Brno hlavní nádraží (3:44) | Česká Třebová (5:36) |
4:51 | 4:51 | 4643 | Skalice nad Svitavou (4:14) | Skalice nad Svitavou (0:00) |
4:53 | 4:54 | 4742 | Brno hlavní nádraží (4:44) | Březová nad Svitavou (5:54) |
5:19 | 5:19 | 4743 | Březová nad Svitavou (4:20) | Sokolnice-Telnice (5:51) |
5:39 | 5:40 | 4704 | Břeclav (4:31) | Česká Třebová (7:22) |
5:51 | 5:51 | 4745 | Letovice (5:02) | Vyškov na Moravě (7:05) |
6:21 | 6:21 | 4747 | Březová nad Svitavou (5:22) | Brno hlavní nádraží (6:32) |
6:43 | 6:44 | 4744 | Vyškov na Moravě (5:30) | Letovice (7:33) |
6:51 | 6:51 | 4749 | Březová nad Svitavou (5:52) | Vyškov na Moravě (8:16) |
7:21 | 7:21 | 4751 | Březová nad Svitavou (6:22) | Brno hlavní nádraží (7:32) |
7:43 | 7:44 | 4708 | Vyškov na Moravě (6:35) | Česká Třebová (9:22) |
7:51 | 7:51 | 4707 | Česká Třebová (6:12) | Sokolnice-Telnice (8:27) |
8:43 | 8:44 | 4746 | Brno hlavní nádraží (8:34) | Letovice (9:33) |
8:51 | 8:51 | 4753 | Letovice (7:56) | Vyškov na Moravě (10:06) |
9:43 | 9:44 | 4712 | Sokolnice-Telnice (9:10) | Česká Třebová (11:19) |
9:51 | 9:51 | 4711 | Česká Třebová (8:18) | Brno hlavní nádraží (10:02) |
10:43 | 10:44 | 4748 | Vyškov na Moravě (9:34) | Letovice (11:33) |
10:51 | 10:51 | 4755 | Letovice (9:56) | Vyškov na Moravě (12:06) |
11:43 | 11:44 | 4716 | Brno hlavní nádraží (11:34) | Česká Třebová (13:19) |
11:51 | 11:51 | 4715 | Česká Třebová (10:18) | Křenovice horní nádraží (12:37) |
12:43 | 12:44 | 4750 | Vyškov na Moravě (11:34) | Letovice (13:38) |
12:51 | 12:51 | 4757 | Letovice (11:56) | Vyškov na Moravě (14:06) |
13:43 | 13:44 | 4720 | Křenovice horní nádraží (12:54) | Česká Třebová (15:19) |
13:51 | 13:51 | 4719 | Česká Třebová (12:18) | Křenovice horní nádraží (14:37) |
14:13 | 14:14 | 4752 | Brno hlavní nádraží (14:04) | Letovice (15:03) |
14:43 | 14:44 | 4754 | Vyškov na Moravě (13:34) | Letovice (15:33) |
14:51 | 14:51 | 4759 | Letovice (13:56) | Vyškov na Moravě (16:06) |
15:08 | 15:09 | 4756 | Brno hlavní nádraží (14:59) | Skalice nad Svitavou (15:51) |
15:43 | 15:44 | 4724 | Křenovice horní nádraží (14:54) | Česká Třebová (17:16) |
15:51 | 15:51 | 4723 | Česká Třebová (14:18) | Křenovice horní nádraží (16:37) |
16:13 | 16:14 | 4758 | Sokolnice-Telnice (15:40) | Skalice nad Svitavou (16:51) |
16:21 | 16:21 | 4761 | Letovice (15:26) | Sokolnice-Telnice (16:55) |
16:43 | 16:44 | 4760 | Vyškov na Moravě (15:34) | Letovice (17:33) |
16:51 | 16:51 | 4763 | Letovice (16:02) | Vyškov na Moravě (18:03) |
17:08 | 17:09 | 4762 | Brno hlavní nádraží (16:59) | Skalice nad Svitavou (17:51) |
17:43 | 17:44 | 4728 | Křenovice horní nádraží (16:54) | Česká Třebová (19:18) |
17:51 | 17:51 | 4727 | Česká Třebová (16:16) | Křenovice horní nádraží (18:37) |
18:43 | 18:44 | 4764 | Vranovice (17:45) | Březová nad Svitavou (19:45) |
18:51 | 18:51 | 4767 | Letovice (18:02) | Brno hlavní nádraží (19:02) |
19:43 | 19:44 | 4730 | Křenovice horní nádraží (18:54) | Česká Třebová (21:19) |
19:51 | 19:51 | 4731 | Česká Třebová (18:18) | Křenovice horní nádraží (20:37) |
20:43 | 20:44 | 4766 | Brno hlavní nádraží (20:34) | Březová nad Svitavou (21:45) |
21:51 | 21:51 | 4735 | Česká Třebová (20:19) | Brno hlavní nádraží (22:02) |
22:03 | 22:04 | 4768 | Křenovice horní nádraží (20:59) | Blansko (22:22) |
23:11 | 23:11 | 4769 | Boskovice (22:24) | Brno hlavní nádraží (23:22) |
23:13 | 23:14 | 4770 | Brno hlavní nádraží (23:04) | Letovice (0:03) |