Vlak 4763 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Letovice | 16:02 | -/2 | |||
Letovice zastávka | 16:05 | 16:05 | |||
Zboněk | 16:07 | 16:08 | |||
Svitávka | 16:10 | 16:11 | |||
Skalice nad Svitavou | 16:13 | 16:14 | 1/3 | 4 spoje | |
Doubravice nad Svitavou | 16:19 | 16:19 | |||
Rájec-Jestřebí | 16:22 | 16:23 | -/2 | ||
Dolní Lhota | 16:26 | 16:26 | |||
Blansko město | 16:29 | 16:31 | |||
Blansko | 16:32 | 16:34 | 1/1 | 2 spoje | |
Adamov zastávka | 16:40 | 16:40 | |||
Adamov | 16:42 | 16:43 | -/4 | ||
Babice nad Svitavou | 16:46 | 16:46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16:51 | 16:51 | |||
Brno-Židenice | 16:57 | 16:58 | 6 spojů | ||
Brno hlavní nádraží | 17:02 | 17:09 | I/- | 13 spojů | |
Brno-Chrlice | 17:18 | 17:19 | -/2 | ||
Sokolnice-Telnice | 17:24 | 17:25 | -/3 | ||
Újezd u Brna | 17:27 | 17:27 | |||
Hostěrádky-Rešov | 17:30 | 17:31 | |||
Zbýšov | 17:33 | 17:34 | |||
Křenovice horní nádraží | 17:36 | 17:37 | -/2 | ||
Holubice | 17:41 | 17:42 | -/4 | 1 spoj | |
Velešovice | 17:44 | 17:44 | |||
Rousínov | 17:47 | 17:48 | -/2 | ||
Komořany u Vyškova | 17:52 | 17:52 | -/1 | ||
Luleč | 17:57 | 17:57 | -/1 | ||
Vyškov na Moravě | 18:03 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci