Vlak 4731 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Česká Třebová | 18:18 | 4/- | |||
Semanín | 18:23 | 18:23 | |||
Opatov | 18:27 | 18:28 | -/4 | ||
Opatovec | 18:30 | 18:31 | |||
Svitavy | 18:34 | 18:35 | 2/3 | 2 spoje | |
Svitavy-Lány | 18:37 | 18:38 | |||
Hradec nad Svitavou | 18:41 | 18:41 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 18:47 | 18:47 | |||
Březová nad Svitavou | 18:50 | 18:51 | -/3 | ||
Moravská Chrastová | 18:53 | 18:53 | |||
Rozhraní | 18:56 | 18:56 | |||
Letovice | 19:01 | 19:02 | -/4 | ||
Letovice zastávka | 19:05 | 19:05 | |||
Zboněk | 19:07 | 19:08 | |||
Svitávka | 19:10 | 19:11 | |||
Skalice nad Svitavou | 19:13 | 19:14 | 1/3 | 2 spoje | |
Doubravice nad Svitavou | 19:19 | 19:19 | |||
Rájec-Jestřebí | 19:22 | 19:23 | -/2 | ||
Dolní Lhota | 19:26 | 19:26 | |||
Blansko město | 19:29 | 19:31 | |||
Blansko | 19:32 | 19:34 | 2/- | 1 spoj | |
Adamov zastávka | 19:40 | 19:40 | |||
Adamov | 19:42 | 19:43 | -/4 | ||
Babice nad Svitavou | 19:46 | 19:46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 19:51 | 19:51 | |||
Brno-Židenice | 19:57 | 19:58 | 3 spoje | ||
Brno hlavní nádraží | 20:02 | 20:09 | II/- | 9 spojů | |
Brno-Chrlice | 20:18 | 20:19 | -/2 | ||
Sokolnice-Telnice | 20:24 | 20:25 | -/3 | ||
Újezd u Brna | 20:27 | 20:27 | |||
Hostěrádky-Rešov | 20:30 | 20:31 | |||
Zbýšov | 20:33 | 20:34 | |||
Křenovice horní nádraží | 20:37 | -/1 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci