Vlak 4760 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vyškov na Moravě | 15:34 | -/2 | |||
Luleč | 15:39 | 15:40 | -/1 | ||
Komořany u Vyškova | 15:44 | 15:44 | -/1 | ||
Rousínov | 15:48 | 15:49 | -/2 | ||
Velešovice | 15:51 | 15:52 | |||
Holubice | 15:53 | 15:54 | -/4 | ||
Křenovice horní nádraží | 15:58 | 15:59 | -/2 | ||
Zbýšov | 16:01 | 16:01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 16:04 | 16:04 | |||
Újezd u Brna | 16:07 | 16:08 | |||
Sokolnice-Telnice | 16:09 | 16:10 | -/3 | ||
Brno-Chrlice | 16:16 | 16:20 | -/2 | ||
Brno hlavní nádraží | 16:29 | 16:34 | II/- | 15 spojů | |
Brno-Židenice | 16:37 | 16:37 | 5 spojů | ||
Bílovice nad Svitavou | 16:43 | 16:44 | |||
Babice nad Svitavou | 16:48 | 16:49 | |||
Adamov | 16:52 | 16:53 | -/3 | ||
Adamov zastávka | 16:55 | 16:55 | |||
Blansko | 17:01 | 17:02 | 1/2 | 3 spoje | |
Blansko město | 17:04 | 17:05 | |||
Dolní Lhota | 17:08 | 17:08 | |||
Rájec-Jestřebí | 17:11 | 17:12 | -/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 17:15 | 17:15 | |||
Skalice nad Svitavou | 17:20 | 17:21 | 2/- | 4 spoje | |
Svitávka | 17:23 | 17:24 | |||
Zboněk | 17:27 | 17:27 | |||
Letovice zastávka | 17:29 | 17:30 | |||
Letovice | 17:33 | -/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci