Vlak 4740 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 0:39 | II/- | |||
Brno-Židenice | 0:42 | 0:42 | |||
Bílovice nad Svitavou | x | 0:49 | 0:49 | ||
Babice nad Svitavou | x | 0:54 | 0:54 | ||
Adamov | 0:57 | 0:58 | -/3 | ||
Adamov zastávka | x | 1:00 | 1:00 | ||
Blansko | 1:06 | 1:07 | 1/2 | ||
Blansko město | 1:09 | 1:10 | |||
Dolní Lhota | x | 1:13 | 1:13 | ||
Rájec-Jestřebí | 1:16 | 1:17 | -/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | x | 1:20 | 1:20 | ||
Skalice nad Svitavou | 1:26 | 2/- |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci