Vlak 4751 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Březová nad Svitavou | 6:22 | -/3 | |||
Moravská Chrastová | 6:23 | 6:23 | |||
Rozhraní | 6:26 | 6:26 | |||
Letovice | 6:31 | 6:32 | -/4 | ||
Letovice zastávka | 6:35 | 6:35 | |||
Zboněk | 6:37 | 6:38 | |||
Svitávka | 6:40 | 6:41 | |||
Skalice nad Svitavou | 6:43 | 6:44 | 1/3 | 5 spojů | |
Doubravice nad Svitavou | 6:49 | 6:49 | |||
Rájec-Jestřebí | 6:52 | 6:53 | -/2 | ||
Dolní Lhota | 6:56 | 6:56 | |||
Blansko město | 6:59 | 7:01 | |||
Blansko | 7:02 | 7:04 | 2/- | 3 spoje | |
Adamov zastávka | 7:10 | 7:10 | |||
Adamov | 7:12 | 7:13 | -/4 | ||
Babice nad Svitavou | 7:16 | 7:16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7:21 | 7:21 | |||
Brno-Židenice | 7:27 | 7:28 | 7 spojů | ||
Brno hlavní nádraží | 7:32 | I/- | 12 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci