Vlak 4730 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Křenovice horní nádraží | 18:54 | -/1 | |||
Zbýšov | 18:56 | 18:57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 18:59 | 19:00 | |||
Újezd u Brna | 19:03 | 19:03 | |||
Sokolnice-Telnice | 19:05 | 19:10 | -/2 | ||
Brno-Chrlice | 19:16 | 19:17 | -/2 | ||
Brno hlavní nádraží | 19:26 | 19:34 | II/- | 8 spojů | |
Brno-Židenice | 19:37 | 19:37 | 3 spoje | ||
Bílovice nad Svitavou | 19:43 | 19:44 | |||
Babice nad Svitavou | 19:48 | 19:49 | |||
Adamov | 19:52 | 19:53 | -/3 | ||
Adamov zastávka | 19:55 | 19:55 | |||
Blansko | 20:01 | 20:02 | 1/2 | 1 spoj | |
Blansko město | 20:04 | 20:05 | |||
Dolní Lhota | 20:08 | 20:08 | |||
Rájec-Jestřebí | 20:11 | 20:12 | -/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 20:15 | 20:15 | |||
Skalice nad Svitavou | 20:20 | 20:21 | 2/- | 3 spoje | |
Svitávka | 20:23 | 20:24 | |||
Zboněk | 20:27 | 20:27 | |||
Letovice zastávka | 20:29 | 20:30 | |||
Letovice | 20:32 | 20:33 | -/3 | ||
Rozhraní | 20:38 | 20:39 | |||
Moravská Chrastová | 20:41 | 20:42 | |||
Březová nad Svitavou | 20:44 | 20:45 | -/2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 20:48 | 20:48 | |||
Hradec nad Svitavou | 20:54 | 20:54 | |||
Svitavy-Lány | 20:58 | 20:58 | |||
Svitavy | 21:01 | 21:02 | 3/- | 2 spoje | |
Opatovec | 21:05 | 21:05 | |||
Opatov | 21:08 | 21:09 | -/3 | ||
Semanín | 21:12 | 21:12 | |||
Česká Třebová | 21:19 | 1/- | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci