Vlak 4759 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Letovice | 13:56 | -/2 | |||
Letovice zastávka | 13:59 | 13:59 | |||
Zboněk | 14:01 | 14:02 | |||
Svitávka | 14:04 | 14:05 | |||
Skalice nad Svitavou | 14:07 | 14:14 | 1/3 | 4 spoje | |
Doubravice nad Svitavou | 14:19 | 14:19 | |||
Rájec-Jestřebí | 14:22 | 14:23 | -/2 | ||
Dolní Lhota | 14:26 | 14:26 | |||
Blansko město | 14:29 | 14:31 | |||
Blansko | 14:32 | 14:34 | 1/1 | 2 spoje | |
Adamov zastávka | 14:40 | 14:40 | |||
Adamov | 14:42 | 14:43 | -/4 | ||
Babice nad Svitavou | 14:46 | 14:46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14:51 | 14:51 | |||
Brno-Židenice | 14:57 | 14:58 | 7 spojů | ||
Brno hlavní nádraží | 15:02 | 15:08 | I/- | 16 spojů | |
Brno-Chrlice | 15:18 | 15:19 | -/2 | ||
Sokolnice-Telnice | 15:24 | 15:25 | -/3 | ||
Újezd u Brna | 15:27 | 15:27 | |||
Hostěrádky-Rešov | 15:30 | 15:31 | |||
Zbýšov | 15:33 | 15:34 | |||
Křenovice horní nádraží | 15:36 | 15:37 | -/2 | ||
Holubice | 15:41 | 15:42 | -/4 | 1 spoj | |
Velešovice | 15:44 | 15:44 | |||
Rousínov | 15:47 | 15:50 | -/1 | ||
Komořany u Vyškova | 15:53 | 15:54 | -/1 | ||
Luleč | 15:59 | 16:00 | -/1 | ||
Vyškov na Moravě | 16:06 | -/2 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci