Vlak 4749 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Březová nad Svitavou | 5:52 | ||||
Moravská Chrastová | 5:53 | 5:53 | |||
Rozhraní | 5:56 | 5:56 | |||
Letovice | 6:01 | 6:02 | -/4 | ||
Letovice zastávka | 6:05 | 6:05 | |||
Zboněk | 6:07 | 6:08 | |||
Svitávka | 6:10 | 6:11 | |||
Skalice nad Svitavou | 6:13 | 6:14 | 1/3 | 6 spojů | |
Doubravice nad Svitavou | 6:19 | 6:19 | |||
Rájec-Jestřebí | 6:22 | 6:23 | -/2 | ||
Dolní Lhota | 6:26 | 6:26 | |||
Blansko město | 6:29 | 6:31 | |||
Blansko | 6:32 | 6:34 | 2/- | 3 spoje | |
Adamov zastávka | 6:40 | 6:40 | |||
Adamov | 6:42 | 6:43 | -/4 | ||
Babice nad Svitavou | 6:46 | 6:46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6:51 | 6:51 | |||
Brno-Židenice | 6:57 | 6:58 | 7 spojů | ||
Brno hlavní nádraží | 7:02 | 7:09 | I/- | 9 spojů | |
Brno-Chrlice | 7:18 | 7:21 | -/2 | ||
Sokolnice-Telnice | 7:26 | 7:27 | -/3 | ||
Újezd u Brna | 7:29 | 7:29 | |||
Hostěrádky-Rešov | 7:32 | 7:33 | |||
Zbýšov | 7:35 | 7:36 | |||
Křenovice horní nádraží | 7:38 | 7:39 | -/2 | ||
Holubice | 7:43 | 7:44 | -/4 | 1 spoj | |
Velešovice | 7:46 | 7:46 | |||
Rousínov | 7:49 | 7:58 | -/1 | ||
Komořany u Vyškova | 8:02 | 8:02 | -/1 | ||
Luleč | 8:07 | 8:10 | -/1 | ||
Vyškov na Moravě | 8:16 | -/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci