Vlak 4707 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Česká Třebová | 6:12 | 4/- | |||
Semanín | 6:17 | 6:17 | |||
Opatov | 6:21 | 6:22 | -/4 | ||
Opatovec | 6:24 | 6:25 | |||
Svitavy | 6:28 | 6:29 | 2/3 | 4 spoje | |
Svitavy-Lány | 6:31 | 6:31 | |||
Hradec nad Svitavou | 6:34 | 6:35 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6:40 | 6:40 | |||
Březová nad Svitavou | 6:43 | 6:44 | -/3 | ||
Moravská Chrastová | 6:46 | 6:46 | |||
Rozhraní | 6:49 | 6:49 | |||
Letovice | 6:54 | 7:02 | -/4 | ||
Letovice zastávka | 7:05 | 7:05 | |||
Zboněk | 7:07 | 7:08 | |||
Svitávka | 7:10 | 7:11 | |||
Skalice nad Svitavou | 7:13 | 7:14 | 1/3 | 2 spoje | |
Doubravice nad Svitavou | 7:19 | 7:19 | |||
Rájec-Jestřebí | 7:22 | 7:23 | -/2 | ||
Dolní Lhota | 7:26 | 7:26 | |||
Blansko město | 7:29 | 7:31 | |||
Blansko | 7:32 | 7:34 | 1/1 | 1 spoj | |
Adamov zastávka | 7:40 | 7:40 | |||
Adamov | 7:42 | 7:43 | -/4 | ||
Babice nad Svitavou | 7:46 | 7:46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7:51 | 7:51 | |||
Brno-Židenice | 7:57 | 7:58 | 4 spoje | ||
Brno hlavní nádraží | 8:02 | 8:09 | II/- | 11 spojů | |
Brno-Chrlice | 8:18 | 8:21 | -/1 | ||
Sokolnice-Telnice | 8:27 | -/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci