..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Blatno u Jesenice :..
Blatno u Jesenice
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
| 4:15 | 2507 | | Praha Masarykovo nádraží (7:15) | - / 4 |
5:04 | | 7630 | Mladotice (4:32) | | - / 3 |
5:08 | | 7611 | Žatec (4:06) | | - / 3 |
| 5:10 | 6532 | | | - / 3 |
5:03 | 5:11 | 16721 | Žlutice (4:25) | Rakovník (5:53) | - / 2 |
5:06 | 5:13 | 16700 | Rakovník (4:24) | Bečov nad Teplou (7:00) | - / 3 |
| 5:29 | 7635 | | Plzeň hlavní nádraží (6:56) | - / 3 |
6:41 | 6:44 | 16701 | Toužim (5:34) | Rakovník (7:36) | - / 2 |
6:52 | 6:53 | 7603 | Most (5:02) | Plzeň hlavní nádraží (8:43) | - / 3 |
6:19 | 6:55 | 16720 | Rakovník (5:27) | Lubenec (7:04) | - / 2 |
| 6:58 | 7614 | | Žatec (8:03) | - / 3 |
7:17 | 7:18 | R 990 | Plzeň hlavní nádraží (6:10) | Chomutov (8:34) | - / 3 |
7:10 | 7:20 | 16702 | Rakovník (6:24) | Bečov nad Teplou (9:05) | - / 2 |
7:15 | 7:20 | 16723 | Lubenec (7:07) | Rakovník (8:03) | - / 2 |
8:14 | 8:16 | R 991 | Chomutov (6:57) | Plzeň hlavní nádraží (9:21) | - / 3 |
9:49 | | 7613 | Žatec (8:40) | | - / 2 |
9:40 | 9:52 | 7602 | Plzeň hlavní nádraží (8:10) | Žatec (10:57) | - / 3 |
9:47 | 9:54 | 16703 | Bečov nad Teplou (8:07) | Rakovník (10:40) | - / 2 |
9:49 | 9:55 | 16704 | Rakovník (9:05) | Bečov nad Teplou (11:56) | - / 2 |
11:14 | 11:16 | R 992 | Plzeň hlavní nádraží (10:10) | Chomutov (12:34) | - / 3 |
| 11:25 | 7639 | | Plzeň hlavní nádraží (12:53) | - / 3 |
12:16 | 12:18 | 7605 | Žatec (11:10) | Plzeň hlavní nádraží (13:41) | - / 3 |
12:17 | 12:19 | 7604 | Plzeň hlavní nádraží (10:56) | Žatec (13:29) | - / 3 |
12:13 | 12:22 | 16706 | Rakovník (11:27) | Bečov nad Teplou (14:46) | - / 2 |
12:13 | 12:23 | 16705 | Bečov nad Teplou (10:22) | Rakovník (13:12) | - / 2 |
14:33 | 14:35 | R 993 | Chomutov (13:15) | Plzeň hlavní nádraží (15:40) | - / 3 |
15:08 | | 16740 | Rakovník (14:21) | | - / 4 |
| 15:15 | 16741 | | Rakovník (16:03) | - / 4 |
15:37 | | 7640 | Plzeň hlavní nádraží (14:10) | | - / 3 |
15:56 | 15:57 | 7607 | Žatec (14:50) | Plzeň hlavní nádraží (17:42) | - / 3 |
15:55 | 15:57 | R 1492 | Plzeň hlavní nádraží (14:52) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:26) | - / 3 |
15:44 | 15:59 | 16707 | Bečov nad Teplou (13:43) | Rakovník (16:42) | - / 2 |
15:38 | 15:59 | 16708 | Rakovník (14:50) | Bečov nad Teplou (18:28) | - / 2 |
16:47 | 16:53 | 7606 | Plzeň hlavní nádraží (15:10) | Žatec (18:03) | - / 3 |
16:55 | 16:58 | R 1493 | Chomutov (15:39) | Plzeň hlavní nádraží (18:00) | - / 3 |
16:50 | 17:03 | 16709 | Bečov nad Teplou (15:11) | Rakovník (17:58) | - / 2 |
17:37 | 17:38 | R 994 | Plzeň hlavní nádraží (16:33) | Chomutov (18:56) | - / 3 |
17:33 | 17:42 | 16722 | Rakovník (16:47) | Žlutice (18:25) | - / 2 |
18:38 | | 7646 | Plzeň hlavní nádraží (17:10) | | - / 3 |
18:50 | 18:51 | R 995 | Chomutov (17:35) | Plzeň hlavní nádraží (19:57) | - / 3 |
18:34 | 19:02 | 16711 | Bečov nad Teplou (16:33) | Rakovník (20:01) | - / 2 |
19:43 | | 7617 | Žatec (18:40) | | - / 2 |
| 19:46 | 7645 | | Rokycany (21:43) | - / 3 |
19:35 | 19:47 | 16710 | Rakovník (18:51) | Žlutice (20:35) | - / 2 |
20:39 | 20:41 | 1795 | Chomutov (19:22) | Plzeň hlavní nádraží (21:46) | - / 3 |
20:49 | | 7619 | Žatec (19:47) | | - / 2 |
20:16 | 20:51 | 16713 | Bečov nad Teplou (18:38) | Rakovník (21:34) | - / 2 |
20:39 | 20:53 | 7608 | Plzeň hlavní nádraží (19:10) | Žatec (21:58) | - / 3 |
21:11 | 21:11 | 16724 | Rakovník (20:19) | Žlutice (21:49) | - / 2 |
23:24 | | 2516 | Praha Masarykovo nádraží (20:46) | | - / 5 |