..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1493 :..
Číslo vlaku:
 
R 1493
Řazení vlaku: 754 + Bt278 + Bg260 + Bt278  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (5) a 22.,30.XII.,27.X., kromě 24.,31.XII.,28.X.
Jede v (5),(+) a 22.,30.XII.,27.X., nejede 24.,25.,31.XII.,1.I.,27.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Chomutov   15:39  -/5
  Žatec západ  15:59 16:00  -/32 spoje
  Kaštice  16:15 16:16  -/32 spoje
  Podbořany  16:22 16:29  -/2
  Blatno u Jesenice  16:55 16:58  -/33 spoje
  Žihle  17:07 17:08  -/2
  Plasy  17:26 17:27  -/2
  Kaznějov  17:33 17:34  -/3
  Plzeň hlavní nádraží  18:00   1v/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster