Vlak 7605 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Žatec | 11:10 | -/2 | |||
Žatec západ | 11:13 | 11:14 | -/3 | 1 spoj | |
Libočany | 11:16 | 11:17 | |||
Žabokliky | 11:22 | 11:23 | -/4 | ||
Čejkovice | 11:27 | 11:28 | |||
Kněžice | 11:31 | 11:31 | |||
Kaštice | 11:36 | 11:36 | -/3 | ||
Podbořany | 11:43 | 11:45 | -/2 | ||
Vroutek | 11:53 | 11:54 | -/3 | ||
Kryry | 12:00 | 12:00 | -/2 | ||
Petrohrad | 12:06 | 12:07 | -/2 | ||
Stebno | 12:11 | 12:11 | |||
Blatno u Jesenice | 12:16 | 12:18 | -/3 | 3 spoje | |
Pastuchovice | 12:23 | 12:24 | |||
Žihle | 12:32 | 12:32 | -/2 | ||
Potvorov | 12:37 | 12:37 | |||
Mladotice | 12:43 | 12:44 | -/3 | ||
Mladotice zastávka | 12:47 | 12:47 | |||
Horní Hradiště | 12:51 | 12:52 | |||
Plasy | 12:55 | 12:56 | -/2 | ||
Kaznějov | 13:03 | 13:04 | -/3 | ||
Obora u Kaznějova | 13:09 | 13:10 | |||
Horní Bříza | 13:14 | 13:15 | -/3 | ||
Horní Bříza zastávka | 13:18 | 13:19 | |||
Třemošná u Plzně | 13:24 | 13:25 | -/2 | ||
Plzeň-Orlík | 13:27 | 13:28 | |||
Plzeň-Bolevec | 13:30 | 13:31 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 13:35 | 13:35 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13:41 | 1v/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci