..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7606 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7606 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   15:10  1v/-
  Plzeň-Bílá Hora Neobsazená zastávka  15:15 15:16  
  Plzeň-Bolevec Neobsazená zastávka  15:19 15:20  
  Plzeň-Orlík Neobsazená zastávka  15:23 15:23  
  Třemošná u Plzně  15:26 15:28  -/2
  Horní Bříza zastávka  15:33 15:34  
  Horní Bříza  15:38 15:40  -/3
  Obora u Kaznějova Neobsazená zastávka  15:44 15:45  
  Kaznějov  15:50 15:51  -/3
  Plasy  15:57 15:58  -/2
  Horní Hradiště Neobsazená zastávka  16:01 16:02  
  Mladotice zastávka Neobsazená zastávka  16:06 16:06  
  Mladotice  16:09 16:10  -/31 spoj
  Potvorov Neobsazená zastávka  16:17 16:17  
  Žihle  16:22 16:36  -/2
  Pastuchovice Neobsazená zastávka  16:42 16:42  
  Blatno u Jesenice  16:47 16:53  -/34 spoje
  Stebno Neobsazená zastávka  16:57 16:57  
  Petrohrad  17:01 17:02  -/2
  Kryry  17:07 17:08  -/2
  Vroutek  17:14 17:14  -/3
  Podbořany  17:23 17:24  -/2
  Kaštice  17:31 17:32  -/3
  Kněžice Neobsazená zastávka  17:36 17:37  
  Čejkovice Neobsazená zastávka  17:40 17:40  
  Žabokliky  17:45 17:46  -/4
  Libočany  17:50 17:51  
  Žatec západ  17:54 18:00  -/34 spoje
  Žatec  18:03   -/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster