Vlak 7635 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Blatno u Jesenice | 5:29 | -/3 | |||
Pastuchovice | 5:33 | 5:34 | |||
Žihle | 5:41 | 5:42 | -/2 | ||
Potvorov | 5:47 | 5:47 | |||
Mladotice | 5:53 | 5:54 | -/3 | ||
Mladotice zastávka | 5:57 | 5:57 | |||
Horní Hradiště | 6:01 | 6:02 | |||
Plasy | 6:05 | 6:06 | -/2 | ||
Kaznějov | 6:13 | 6:17 | -/2 | ||
Obora u Kaznějova | 6:22 | 6:23 | |||
Horní Bříza | 6:27 | 6:30 | -/3 | ||
Horní Bříza zastávka | 6:33 | 6:34 | |||
Třemošná u Plzně | 6:39 | 6:40 | -/2 | ||
Plzeň-Orlík | 6:42 | 6:43 | |||
Plzeň-Bolevec | 6:45 | 6:46 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 6:50 | 6:50 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 6:56 | 1v/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci