..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7603 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7603 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Most   5:02  3/-
  Obrnice  5:07 5:07  3 spoje
  Volevčice  5:17 5:17  
  Počerady  5:19 5:20  -/3
  Výškov v Čechách  5:23 5:23  
  Postoloprty  5:27 5:28  -/24 spoje
  Lišany u Žatce  5:33 5:34  -/2
  Dolejší Hůrky  5:36 5:36  
  Tvršice  5:39 5:40  -/2
  Žatec  5:44 5:45  -/25 spojů
  Žatec západ  5:48 5:51  -/32 spoje
  Libočany  5:53 5:54  
  Žabokliky  5:59 5:59  -/4
  Čejkovice Neobsazená zastávka  6:04 6:04  
  Kněžice Neobsazená zastávka  6:07 6:08  
  Kaštice  6:12 6:13  -/31 spoj
  Podbořany  6:19 6:20  -/2
  Vroutek  6:29 6:30  -/3
  Kryry  6:36 6:36  -/2
  Petrohrad  6:42 6:43  -/2
  Stebno Neobsazená zastávka  6:47 6:47  
  Blatno u Jesenice  6:52 6:53  -/35 spojů
  Pastuchovice Neobsazená zastávka  6:58 6:59  
  Žihle  7:07 7:08  -/2
  Potvorov Neobsazená zastávka  7:13 7:13  
  Mladotice  7:19 7:20  -/3
  Mladotice zastávka Neobsazená zastávka  7:23 7:23  
  Horní Hradiště Neobsazená zastávka  7:27 7:28  
  Plasy  7:31 7:55  -/2
  Kaznějov  8:02 8:03  -/3
  Obora u Kaznějova Neobsazená zastávka  8:09 8:09  
  Horní Bříza  8:14 8:15  -/3
  Horní Bříza zastávka  8:18 8:18  
  Třemošná u Plzně  8:23 8:27  -/2
  Plzeň-Orlík Neobsazená zastávka  8:29 8:30  
  Plzeň-Bolevec Neobsazená zastávka  8:32 8:33  
  Plzeň-Bílá Hora Neobsazená zastávka  8:37 8:37  
  Plzeň hlavní nádraží  8:43   1v/-2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster