..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 994 :..
Číslo vlaku:
 
R 994
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + 2xBtx761  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   16:33  1v/-
  Kaznějov  17:01 17:02  -/3
  Plasy  17:08 17:09  -/2
  Žihle  17:27 17:27  -/2
  Blatno u Jesenice  17:37 17:38  -/31 spoj
  Podbořany  18:05 18:06  -/2
  Žatec západ  18:31 18:32  -/32 spoje
  Chomutov  18:56   -/15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster