Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:16 | 4:17 | 6861 | Most (4:11) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:10) |
4:56 | 4:57 | 6821 | Chomutov (4:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:50) |
4:59 | 5:00 | 6818 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:08) | Chomutov (5:31) |
5:25 | 5:26 | 1692 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:34) | Chomutov (5:57) |
5:56 | 5:57 | 6823 | Chomutov (5:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:50) |
5:59 | 6:00 | 6820 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:08) | Chomutov (6:31) |
6:56 | 6:57 | 6825 | Chomutov (6:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:50) |
6:59 | 7:00 | 6822 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:08) | Chomutov (7:31) |
7:56 | 7:57 | 6827 | Chomutov (7:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:50) |
7:59 | 8:00 | 6824 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:08) | Chomutov (8:31) |
8:56 | 8:57 | 6829 | Chomutov (8:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:50) |
8:59 | 9:00 | 6826 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:08) | Chomutov (9:31) |
9:59 | 10:00 | 6828 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:08) | Chomutov (10:31) |
10:56 | 10:57 | 6831 | Chomutov (10:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:50) |
11:56 | 11:57 | 6833 | Chomutov (11:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:50) |
11:59 | 12:00 | 6830 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:08) | Chomutov (12:31) |
12:56 | 12:57 | 6835 | Chomutov (12:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:50) |
12:59 | 13:00 | 6832 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:08) | Chomutov (13:31) |
13:56 | 13:57 | 6837 | Chomutov (13:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:50) |
13:59 | 14:00 | 6834 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:08) | Chomutov (14:31) |
14:56 | 14:57 | 6839 | Chomutov (14:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:50) |
15:29 | 15:30 | 6836 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:38) | Chomutov (16:01) |
15:56 | 15:57 | 6841 | Chomutov (15:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:50) |
15:59 | 16:00 | 6838 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:08) | Chomutov (16:31) |
16:56 | 16:57 | 6843 | Chomutov (16:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:50) |
16:59 | 17:00 | 6840 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:08) | Chomutov (17:31) |
17:56 | 17:57 | 6845 | Chomutov (17:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:50) |
17:59 | 18:00 | 6842 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:08) | Chomutov (18:31) |
18:56 | 18:57 | 6847 | Chomutov (18:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:50) |
18:59 | 19:00 | 6844 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:08) | Chomutov (19:31) |
19:56 | 19:57 | 6849 | Chomutov (19:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:50) |
19:59 | 20:00 | 6846 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:08) | Chomutov (20:31) |
20:08 | 20:08 | 16518 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:13) | Most (20:13) |
21:29 | 21:30 | 6848 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:38) | Chomutov (22:01) |
21:56 | 21:57 | 6851 | Chomutov (21:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:50) |
22:33 | 22:33 | 6873 | Třebušice (22:15) | Bílina (22:40) |
22:59 | 23:00 | 6860 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:08) | Most (23:05) |