Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:29 | 4:30 | 15220 | Vamberk (4:25) | Týniště nad Orlicí (4:51) | - / 4 |
| 4:37 | 15241 | | Letohrad (5:23) | - / 5 |
5:00 | | 25261 | Vamberk (4:56) | | - / 4 |
4:57 | 5:02 | 5130 | Letohrad (4:26) | Hronov (6:31) | - / 5 |
| 5:04 | 25260 | | Vamberk (5:08) | - / 4 |
5:24 | 5:26 | 5131 | Náchod (4:10) | Vamberk (5:30) | - / 3 |
5:37 | 5:38 | 25221 | Rokytnice v Orlických horách (4:55) | Týniště nad Orlicí (6:01) | - / 4 |
6:01 | | 15231 | Týniště nad Orlicí (5:36) | | - / 4 |
6:04 | | 25223 | Rokytnice v Orlických horách (5:10) | | - / 2 |
6:07 | 6:08 | R 752 | Letohrad (5:36) | Praha-Smíchov (9:12) | - / 5 |
| 6:11 | 25220 | | Rokytnice v Orlických horách (6:46) | - / 4 |
| 6:14 | 15243 | | Letohrad (6:57) | - / 3 |
6:32 | | 25263 | Vamberk (6:28) | | - / 4 |
6:36 | 6:37 | 15200 | Letohrad (6:00) | Týniště nad Orlicí (6:58) | - / 5 |
| 6:41 | 25262 | | Vamberk (6:45) | - / 4 |
7:05 | 7:06 | 15224 | Vamberk (7:01) | Týniště nad Orlicí (7:26) | - / 4 |
7:44 | 7:45 | 15202 | Letohrad (7:08) | Týniště nad Orlicí (8:08) | - / 5 |
7:53 | 7:54 | 15233 | Týniště nad Orlicí (7:31) | Vamberk (7:58) | - / 4 |
7:36 | 7:56 | 15245 | Rokytnice v Orlických horách (7:00) | Letohrad (8:35) | - / 3 |
8:11 | 8:12 | 1951 | Hradec Králové hlavní nádraží (7:20) | Rokytnice v Orlických horách (8:49) | - / 4 |
8:34 | 8:35 | 15226 | Vamberk (8:30) | Týniště nad Orlicí (8:55) | - / 4 |
8:58 | 8:59 | 1953 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:04) | Letohrad (9:37) | - / 5 |
8:30 | 9:02 | 15240 | Letohrad (7:57) | Rokytnice v Orlických horách (9:40) | - / 3 |
9:34 | 9:35 | 15204 | Letohrad (8:51) | Týniště nad Orlicí (9:58) | - / 3 |
9:44 | 9:45 | R 757 | Plzeň hlavní nádraží (5:10) | Jeseník (12:44) | - / 5 |
10:25 | | 25225 | Rokytnice v Orlických horách (9:49) | | - / 4 |
10:28 | 10:29 | 15201 | Týniště nad Orlicí (10:04) | Letohrad (11:09) | - / 5 |
| 10:31 | 25222 | | Rokytnice v Orlických horách (11:06) | - / 4 |
11:21 | 11:22 | R 754 | Letohrad (10:48) | Praha hlavní nádraží (13:57) | - / 5 |
12:15 | 12:16 | 5101 | Meziměstí (9:34) | Vamberk (12:20) | - / 4 |
| 12:17 | 15247 | | Letohrad (12:56) | - / 5 |
12:37 | | 15242 | Letohrad (12:03) | | - / 3 |
12:34 | 12:39 | 5100 | Vamberk (12:30) | Broumov (15:58) | - / 4 |
13:28 | | 5103 | Meziměstí (11:21) | | - / 6 |
13:31 | | 25229 | Rokytnice v Orlických horách (12:57) | | - / 4 |
| 13:33 | 15249 | | Letohrad (14:20) | - / 5 |
| 13:38 | 25226 | | Rokytnice v Orlických horách (14:14) | - / 4 |
14:07 | 14:08 | 1954 | Letohrad (13:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (14:53) | - / 4 |
14:36 | | 15244 | Letohrad (13:59) | | - / 5 |
14:33 | 14:38 | 5102 | Vamberk (14:29) | Meziměstí (17:26) | - / 4 |
14:56 | | 25231 | Rokytnice v Orlických horách (14:20) | | - / 4 |
14:59 | 15:00 | R 753 | Praha-Smíchov (11:53) | Letohrad (15:32) | - / 5 |
15:02 | 15:03 | R 1456 | Letohrad (14:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (15:50) | - / 5 |
| 15:05 | 25228 | | Rokytnice v Orlických horách (15:40) | - / 4 |
15:32 | 15:33 | 15206 | Letohrad (14:51) | Týniště nad Orlicí (15:54) | - / 3 |
15:29 | 15:35 | 5105 | Meziměstí (13:23) | Vamberk (15:39) | - / 4 |
16:09 | 16:10 | R 756 | Jeseník (13:14) | Plzeň hlavní nádraží (21:00) | - / 5 |
16:01 | 16:12 | 15203 | Týniště nad Orlicí (15:30) | Letohrad (16:56) | - / 5 |
16:05 | 16:21 | 5104 | Vamberk (16:01) | Meziměstí (18:43) | - / 4 |
16:30 | 16:33 | 25230 | Týniště nad Orlicí (16:08) | Rokytnice v Orlických horách (17:08) | - / 4 |
17:07 | | 25233 | Rokytnice v Orlických horách (16:04) | | - / 4 |
17:10 | 17:11 | 5134 | Letohrad (16:34) | Náchod (18:38) | - / 3 |
17:20 | 17:21 | 15205 | Týniště nad Orlicí (16:52) | Letohrad (17:59) | - / 5 |
| 17:24 | 25264 | | Vamberk (17:28) | - / 3 |
17:34 | 17:35 | 15228 | Vamberk (17:30) | Týniště nad Orlicí (17:55) | - / 4 |
17:52 | | 25235 | Rokytnice v Orlických horách (17:12) | | - / 4 |
17:55 | 17:56 | R 755 | Praha hlavní nádraží (15:10) | Letohrad (18:33) | - / 5 |
| 18:00 | 25232 | | Rokytnice v Orlických horách (18:45) | - / 4 |
18:17 | 18:18 | 15208 | Letohrad (17:38) | Týniště nad Orlicí (18:38) | - / 5 |
18:31 | | 5107 | Otovice zastávka (15:00) | | - / 5 |
| 18:34 | 25272 | | Vamberk (18:38) | - / 4 |
18:47 | 18:48 | 1956 | Rokytnice v Orlických horách (18:08) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:47) | - / 4 |
19:04 | | 25265 | Vamberk (19:00) | | - / 4 |
19:10 | | 15246 | Letohrad (18:35) | | - / 5 |
19:07 | 19:13 | 1955 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:19) | Letohrad (19:49) | - / 5 |
| 19:15 | 5136 | | Náchod (20:35) | - / 5 |
19:14 | 19:15 | R 1458 | Letohrad (18:43) | Praha hlavní nádraží (22:01) | - / 5 |
| 19:17 | 25266 | | Vamberk (19:21) | - / 4 |
20:01 | | 25267 | Vamberk (19:57) | | - / 4 |
20:03 | 20:04 | 15207 | Týniště nad Orlicí (19:43) | Letohrad (20:40) | - / 5 |
| 20:08 | 25234 | | Rokytnice v Orlických horách (20:44) | - / 4 |
21:04 | | 25237 | Rokytnice v Orlických horách (20:07) | | - / 4 |
21:15 | 21:16 | 15210 | Letohrad (20:43) | Týniště nad Orlicí (21:37) | - / 5 |
| 21:18 | 25268 | | Vamberk (21:22) | - / 4 |
22:07 | | 25269 | Vamberk (22:03) | | - / 4 |
22:10 | 22:11 | 15209 | Týniště nad Orlicí (21:44) | Letohrad (22:45) | - / 3 |
| 22:13 | 25270 | | Vamberk (22:17) | - / 4 |
22:24 | | 25271 | Vamberk (22:20) | | - / 4 |
23:00 | | 20036 | Králíky (21:08) | | - / 5 |