..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5134 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5134 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Letohrad   16:34  -/3
  Lukavice v Čechách  16:38 16:38  
  Žamberk  16:44 16:45  -/3
  Bohousová  16:51 16:51  
  Litice nad Orlicí  16:54 16:55  -/2
  Sopotnice  16:58 16:59  
  Potštejn  17:02 17:03  -/2
  Záměl  17:06 17:06  
  Doudleby nad Orlicí  17:10 17:11  -/35 spojů
  Kostelec nad Orlicí město  17:16 17:16  
  Častolovice  17:19 17:20  -/33 spoje
  Čestice  17:23 17:23  
  Týniště nad Orlicí  17:29 17:50  -/44 spoje
  Bolehošť  17:57 17:58  -/3
  Očelice  18:01 18:02  
  Opočno pod Orlickými horami  18:06 18:07  -/21 spoj
  Pohoří  18:10 18:10  
  Bohuslavice nad Metují zastávka  18:13 18:13  
  Bohuslavice nad Metují  18:16 18:17  -/1
  Černčice  18:18 18:19  
  Nové Město nad Metují  18:23 18:24  -/1
  Václavice  18:30 18:30  -/36 spojů
  Náchod zastávka  18:35 18:35  
  Náchod  18:38   -/15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster