Vlak 5102 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vamberk | 14:29 | -/2 | |||
Doudleby nad Orlicí | 14:33 | 14:38 | -/4 | 3 spoje | |
Kostelec nad Orlicí | 14:41 | 14:42 | -/3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 14:44 | 14:45 | |||
Častolovice | 14:48 | 14:49 | -/3 | 6 spojů | |
Čestice | 14:51 | 14:52 | |||
Lípa nad Orlicí | 14:56 | 14:56 | |||
Týniště nad Orlicí | 14:59 | 15:28 | -/3 | 6 spojů | |
Bolehošť | 15:36 | 15:37 | -/3 | ||
Očelice | 15:40 | 15:41 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 15:46 | 15:47 | -/3 | 6 spojů | |
Pohoří | 15:49 | 15:50 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 15:53 | 15:53 | |||
Bohuslavice nad Metují | 15:56 | 15:57 | -/1 | ||
Černčice | 15:58 | 15:59 | |||
Nové Město nad Metují | 16:03 | 16:12 | -/2 | ||
Vrchoviny | 16:15 | 16:15 | |||
Václavice | 16:19 | 16:20 | -/1 | 6 spojů | |
Náchod zastávka | 16:25 | 16:25 | |||
Náchod | 16:28 | 16:35 | -/2 | 3 spoje | |
Náchod-Běloves | 16:38 | 16:38 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 16:41 | 16:41 | |||
Velké Poříčí | 16:44 | 16:44 | |||
Hronov | 16:46 | 16:47 | -/2 | ||
Hronov zastávka | 16:50 | 16:51 | |||
Police nad Metují | 16:55 | 16:56 | -/2 | ||
Žďár nad Metují | 17:00 | 17:00 | |||
Česká Metuje | 17:04 | 17:04 | |||
Dědov | 17:06 | 17:07 | |||
Teplice nad Metují | 17:12 | 17:13 | 3 spoje | ||
Bohdašín | 17:17 | 17:18 | |||
Březová u Broumova | 17:20 | 17:20 | |||
Meziměstí | 17:26 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci