..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 15247 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 15247 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Doudleby nad Orlicí   12:17  -/5
  Záměl x12:20 12:20  
  Potštejn  12:24 12:31  -/3
  Sopotnice x12:34 12:34  
  Litice nad Orlicí  12:38 12:38  -/2
  Bohousová x12:41 12:41  
  Žamberk  12:47 12:48  -/3
  Lukavice v Čechách x12:52 12:52  
  Letohrad  12:56   -/34 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster