..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5130 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5130 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Letohrad   4:26  -/3
  Lukavice v Čechách  4:29 4:29  
  Žamberk  4:34 4:34  -/3
  Bohousová  4:40 4:40  
  Litice nad Orlicí  4:43 4:43  -/2
  Sopotnice  4:47 4:47  
  Potštejn  4:50 4:50  -/3
  Záměl  4:53 4:53  
  Doudleby nad Orlicí  4:57 5:02  -/53 spoje
  Kostelec nad Orlicí  5:05 5:05  -/3
  Kostelec nad Orlicí město  5:07 5:08  
  Častolovice  5:11 5:14  -/35 spojů
  Čestice  5:16 5:16  
  Lípa nad Orlicí  5:20 5:20  
  Týniště nad Orlicí  5:23 5:27  -/24 spoje
  Bolehošť  5:34 5:35  -/3
  Očelice  5:38 5:39  
  Opočno pod Orlickými horami  5:43 5:44  -/32 spoje
  Pohoří  5:47 5:47  
  Bohuslavice nad Metují zastávka  5:50 5:51  
  Bohuslavice nad Metují  5:54 5:54  -/1
  Černčice  5:56 5:56  
  Nové Město nad Metují  6:00 6:01  -/1
  Václavice  6:07 6:11  -/34 spoje
  Náchod zastávka  6:15 6:16  
  Náchod  6:18 6:20  -/11 spoj
  Náchod-Běloves  6:23 6:23  
  Náchod-Malé Poříčí  6:26 6:26  
  Hronov  6:31   -/12 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster