..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 15208 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 15208 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Letohrad   17:38  -/3
  Lukavice v Čechách  17:42 17:42  
  Žamberk  17:48 17:51  -/3
  Bohousová  17:58 17:58  
  Litice nad Orlicí  18:01 18:02  -/2
  Sopotnice  18:05 18:06  
  Potštejn  18:09 18:09  -/2
  Záměl  18:12 18:13  
  Doudleby nad Orlicí  18:17 18:18  -/55 spojů
  Kostelec nad Orlicí  18:21 18:21  -/3
  Kostelec nad Orlicí město  18:23 18:24  
  Častolovice  18:27 18:28  -/34 spoje
  Čestice  18:30 18:31  
  Lípa nad Orlicí  18:35 18:35  
  Týniště nad Orlicí  18:38   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster