Vlak 5104 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vamberk | 16:01 | -/3 | |||
Doudleby nad Orlicí | 16:05 | 16:21 | -/4 | 3 spoje | |
Kostelec nad Orlicí | 16:24 | 16:27 | -/2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 16:29 | 16:29 | |||
Častolovice | 16:32 | 16:33 | -/3 | 3 spoje | |
Čestice | 16:36 | 16:36 | |||
Lípa nad Orlicí | 16:40 | 16:41 | |||
Týniště nad Orlicí | 16:44 | 16:51 | -/3 | 5 spojů | |
Bolehošť | 16:58 | 17:02 | -/2 | ||
Očelice | 17:05 | 17:06 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 17:10 | 17:11 | -/2 | 3 spoje | |
Pohoří | 17:14 | 17:14 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 17:17 | 17:18 | |||
Bohuslavice nad Metují | 17:21 | 17:21 | -/1 | ||
Černčice | 17:23 | 17:23 | |||
Nové Město nad Metují | 17:27 | 17:28 | -/1 | ||
Václavice | 17:34 | 17:35 | -/2 | 5 spojů | |
Náchod zastávka | 17:39 | 17:40 | |||
Náchod | 17:42 | 17:56 | -/1 | 2 spoje | |
Náchod-Běloves | 17:59 | 18:00 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 18:02 | 18:02 | |||
Velké Poříčí | 18:05 | 18:05 | |||
Hronov | 18:07 | 18:08 | -/2 | ||
Hronov zastávka | 18:11 | 18:11 | |||
Police nad Metují | 18:15 | 18:15 | -/2 | ||
Žďár nad Metují | 18:19 | 18:20 | |||
Česká Metuje | 18:23 | 18:24 | |||
Dědov | 18:26 | 18:26 | |||
Teplice nad Metují | 18:31 | 18:32 | 4 spoje | ||
Bohdašín | 18:36 | 18:36 | |||
Březová u Broumova | 18:38 | 18:39 | |||
Meziměstí | 18:43 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci