..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1953 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1953 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   8:04  2/-
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  8:09 8:09  -/2
  Třebechovice pod Orebem  8:19 8:23  -/2
  Týniště nad Orlicí  8:32 8:36  -/43 spoje
  Čestice  8:42 8:43  
  Častolovice  8:45 8:49  -/34 spoje
  Kostelec nad Orlicí město  8:52 8:53  
  Doudleby nad Orlicí  8:58 8:59  -/53 spoje
  Záměl  9:03 9:04  
  Potštejn  9:08 9:09  -/2
  Litice nad Orlicí  9:16 9:17  -/2
  Bohousová  9:20 9:20  
  Žamberk  9:28 9:29  -/3
  Letohrad  9:37   -/32 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster