Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
3:44 | 3:45 | 4018 | Bystřice pod Hostýnem (3:00) | Brno hlavní nádraží (4:51) | - / 3 |
4:14 | | 3960 | Kroměříž (4:03) | | - / 1 |
| 4:19 | 3931 | | Bystřice pod Hostýnem (5:16) | - / 1 |
4:38 | 4:39 | 4020 | Přerov (4:23) | Vyškov na Moravě (5:15) | - / 3 |
4:54 | 4:55 | 4021 | Vyškov na Moravě (4:26) | Přerov (5:11) | - / 3 |
| 5:05 | 3901 | | Ostrava hlavní nádraží (9:38) | - / 1 |
5:34 | 5:35 | 3705 | Nezamyslice (5:22) | Přerov (5:56) | - / 3 |
5:33 | 5:36 | 3330 | Vsetín (3:45) | Nezamyslice (5:46) | - / 2 |
5:44 | | 3950 | Holešov (5:05) | | - / 1 |
5:47 | 5:48 | R 662 | Bohumín (4:08) | Plzeň hlavní nádraží (13:55) | - / 3 |
| 5:50 | 3963 | | Hulín (6:14) | - / 1 |
6:18 | | 3900 | Valašské Meziříčí (4:47) | | - / 4 |
6:18 | 6:21 | 4022 | Přerov (6:00) | Vyškov na Moravě (6:53) | - / 4 |
| 6:22 | 3935 | | Bystřice pod Hostýnem (7:27) | - / 1 |
6:19 | 6:25 | 4023 | Vyškov na Moravě (5:31) | Přerov (6:41) | - / 3 |
6:47 | 6:48 | 3333 | Nezamyslice (6:35) | Hranice na Moravě (7:31) | - / 3 |
6:58 | | 3962 | Kroměříž (6:45) | | - / 1 |
7:01 | 7:02 | R 433 | Brno hlavní nádraží (5:55) | Žilina (10:30) | - / 3 |
| 7:14 | 3903 | | Ostrava hlavní nádraží (11:08) | - / 4 |
7:11 | 7:22 | 1640 | Ostrava hlavní nádraží (4:20) | Brno hlavní nádraží (8:22) | - / 3 |
7:18 | 7:29 | 1645 | Brno hlavní nádraží (6:09) | Ostrava hlavní nádraží (10:24) | - / 4 |
7:32 | 7:38 | R 730 | Bohumín (5:55) | Brno hlavní nádraží (8:40) | - / 4 |
7:36 | 7:41 | 4025 | Vyškov na Moravě (7:08) | Přerov (7:57) | - / 2 |
7:44 | | 3902 | Valašské Meziříčí (6:07) | | - / 2 |
7:39 | 7:47 | 4050 | Přerov (7:22) | Nezamyslice (7:59) | - / 2 |
| 7:48 | 3965 | | Hulín (8:13) | - / 1 |
8:45 | | 3904 | Ostrava hlavní nádraží (4:48) | | - / 1 |
8:48 | 8:49 | 4024 | Přerov (8:30) | Vyškov na Moravě (9:17) | - / 3 |
| 9:02 | 3905 | | Valašské Meziříčí (10:58) | - / 1 |
9:24 | 9:25 | 4027 | Vyškov na Moravě (8:42) | Přerov (9:41) | - / 3 |
9:41 | 9:42 | R 733 | Brno hlavní nádraží (8:42) | Ostrava hlavní nádraží (11:02) | - / 3 |
| 9:45 | 3969 | | Hulín (10:12) | - / 2 |
10:13 | | 3934 | Bystřice pod Hostýnem (9:07) | | - / 1 |
10:16 | 10:17 | R 436 | Žilina (6:48) | Brno hlavní nádraží (11:17) | - / 3 |
10:47 | 10:48 | 4026 | Přerov (10:30) | Vyškov na Moravě (11:17) | - / 3 |
11:11 | | 3966 | Hulín (10:37) | | - / 2 |
11:14 | 11:15 | 4029 | Vyškov na Moravě (10:42) | Přerov (11:31) | - / 3 |
11:41 | 11:42 | R 735 | Brno hlavní nádraží (10:42) | Ostrava hlavní nádraží (13:02) | - / 3 |
| 11:45 | 3971 | | Hulín (12:11) | - / 1 |
12:13 | | 3936 | Bystřice pod Hostýnem (11:08) | | - / 1 |
12:16 | 12:17 | R 732 | Bohumín (10:45) | Brno hlavní nádraží (13:17) | - / 3 |
| 12:28 | 3975 | | Hulín (13:09) | - / 1 |
12:46 | 12:47 | 4028 | Přerov (12:30) | Vyškov na Moravě (13:17) | - / 3 |
13:00 | | 3968 | Hulín (12:36) | | - / 1 |
13:02 | 13:03 | 4039 | Vyškov na Moravě (12:11) | Přerov (13:18) | - / 3 |
13:15 | 13:16 | 4031 | Vyškov na Moravě (12:42) | Přerov (13:34) | - / 3 |
| 13:18 | 3977 | | Kroměříž (13:31) | - / 1 |
13:41 | 13:43 | R 437 | Brno hlavní nádraží (12:42) | Žilina (17:00) | - / 3 |
13:37 | 13:44 | 4030 | Přerov (13:20) | Vyškov na Moravě (14:17) | - / 2 |
| 13:50 | R 1445 | | Frýdek-Místek (16:25) | - / 3 |
14:08 | | 3954 | Holešov (13:25) | | - / 1 |
14:16 | 14:17 | R 734 | Ostrava hlavní nádraží (12:56) | Brno hlavní nádraží (15:17) | - / 3 |
14:14 | 14:18 | 4033 | Vyškov na Moravě (13:40) | Přerov (14:36) | - / 3 |
14:28 | 14:29 | 4032 | Přerov (14:12) | Vyškov na Moravě (15:17) | - / 3 |
| 14:31 | 3917 | | Frýdlant nad Ostravicí (17:37) | - / 1 |
14:41 | 14:42 | R 1539 | Brno hlavní nádraží (13:42) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:30) | - / 3 |
15:09 | | 3940 | Bystřice pod Hostýnem (14:20) | | - / 1 |
15:12 | 15:14 | 4034 | Přerov (14:55) | Vyškov na Moravě (16:03) | - / 4 |
15:12 | 15:15 | 4035 | Vyškov na Moravě (14:42) | Přerov (15:31) | - / 3 |
| 15:22 | 3939 | | Bystřice pod Hostýnem (16:16) | - / 1 |
15:41 | 15:42 | R 731 | Brno hlavní nádraží (14:42) | Bohumín (17:13) | - / 3 |
15:39 | 15:49 | 1644 | Frýdek-Místek (13:13) | Brno hlavní nádraží (16:59) | - / 2 |
16:08 | | 3914 | Ostrava hlavní nádraží (12:16) | | - / 1 |
16:01 | 16:10 | 1641 | Nezamyslice (15:49) | Ostrava hlavní nádraží (19:08) | - / 3 |
16:15 | 16:16 | R 736 | Ostrava hlavní nádraží (14:56) | Brno hlavní nádraží (17:18) | - / 3 |
| 16:23 | 3919 | | Frýdlant nad Ostravicí (19:13) | - / 1 |
16:46 | 16:47 | 4036 | Přerov (16:25) | Vyškov na Moravě (17:18) | - / 3 |
17:14 | 17:15 | 4037 | Vyškov na Moravě (16:44) | Přerov (17:32) | - / 3 |
17:30 | | 3916 | Ostrava hlavní nádraží (13:16) | | - / 1 |
17:42 | 17:43 | R 737 | Brno hlavní nádraží (16:42) | Bohumín (19:13) | - / 3 |
| 17:46 | 3979 | | Hulín (18:08) | - / 1 |
18:23 | 18:24 | R 738 | Bohumín (16:45) | Brno hlavní nádraží (19:26) | - / 3 |
18:31 | | 3918 | Valašské Meziříčí (16:35) | | - / 1 |
18:36 | 18:37 | 3783 | Vyškov na Moravě (18:06) | Přerov (18:53) | - / 3 |
18:48 | 18:49 | 4038 | Přerov (18:25) | Vyškov na Moravě (19:17) | - / 3 |
| 18:51 | 3955 | | Holešov (19:53) | - / 1 |
19:17 | | 3974 | Hulín (18:36) | | - / 1 |
19:20 | 19:21 | R 1538 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:19) | Brno hlavní nádraží (20:29) | - / 3 |
19:40 | | 3946 | Bystřice pod Hostýnem (18:30) | | - / 1 |
19:43 | 19:44 | R 739 | Brno hlavní nádraží (18:40) | Bohumín (21:17) | - / 3 |
19:32 | 19:45 | R 1444 | Ostrava hlavní nádraží (16:28) | Brno hlavní nádraží (20:44) | |
| 19:47 | 3923 | | Valašské Meziříčí (21:31) | - / 1 |
20:19 | | 3920 | Valašské Meziříčí (18:34) | | - / 1 |
20:22 | 20:23 | R 432 | Žilina (16:42) | Brno hlavní nádraží (21:23) | - / 3 |
20:46 | 20:47 | 4041 | Vyškov na Moravě (20:13) | Přerov (21:03) | - / 3 |
| 20:50 | 3943 | | Osíčko (22:09) | - / 1 |
21:25 | 21:26 | 4019 | Brno hlavní nádraží (20:09) | Bystřice pod Hostýnem (22:24) | - / 3 |
21:41 | 21:42 | 4040 | Přerov (21:25) | Vyškov na Moravě (22:17) | - / 3 |
21:51 | | 3922 | Valašské Meziříčí (20:14) | | - / 1 |
22:00 | 22:01 | R 663 | Plzeň hlavní nádraží (14:07) | Bohumín (23:37) | - / 3 |
| 22:05 | 3945 | | Osíčko (23:29) | - / 1 |
22:46 | | 3924 | Valašské Meziříčí (21:16) | | - / 1 |
23:00 | 23:01 | 3784 | Přerov (22:45) | Nezamyslice (23:12) | - / 3 |
| 23:03 | 3985 | | Kroměříž (23:15) | - / 1 |