R 662 "Rožmberk" | |
Řazení vlaku: 362 + B249 + WLAB + Ds952 + 2xBp282 + B255 + BDbmsee448 + AB349 Detail řazení » | |
Poznámky: Bohumín – Brno hl.n. nejede 25.XII.,1.I. Z Brna hl.n. do Jihlavy a z Českých Budějovic do Plzně hl.n. v obráceném řadění Přeprava listovní pošty pp Ostrava hl.n. – České Budějovice ve voze BDbmsee |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Bohumín | 4:08 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 4:17 | 4:19 | 7 spojů | ||
Ostrava-Svinov | 4:24 | 4:27 | 4/- | 7 spojů | |
Studénka | 4:38 | 4:39 | 1/- | 8 spojů | |
Suchdol nad Odrou | 4:47 | 4:48 | 3/- | 5 spojů | |
Hranice na Moravě | 5:01 | 5:02 | 3/1 | 4 spoje | |
Přerov | 5:20 | 5:33 | 2/- | 6 spojů | |
Kojetín | 5:47 | 5:48 | -/3 | 4 spoje | |
Nezamyslice | 5:57 | 5:58 | -/4 | 6 spojů | |
Vyškov na Moravě | 6:11 | 6:12 | -/3 | 5 spojů | |
Brno hlavní nádraží | 6:59 | 7:25 | II/- | 10 spojů | |
Náměšť nad Oslavou | 8:10 | 8:11 | -/3 | 3 spoje | |
Třebíč | 8:34 | 8:37 | -/2 | 3 spoje | |
Okříšky | 8:50 | 8:51 | 1/2 | 2 spoje | |
Jihlava | 9:18 | 9:24 | 3 spoje | ||
Jihlava město | 9:27 | 9:28 | -/2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 9:41 | 9:42 | -/4 | 3 spoje | |
Horní Cerekev | 9:58 | 10:00 | -/3 | 3 spoje | |
Počátky-Žirovnice | 10:17 | 10:18 | -/3 | ||
Jindřichův Hradec | 10:40 | 10:41 | -/2 | 2 spoje | |
Kardašova Řečice | 10:56 | 10:57 | -/2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 11:11 | 11:13 | -/2 | 3 spoje | |
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 11:34 | 11:35 | -/3 | ||
České Budějovice | 11:44 | 11:59 | 3/- | 7 spojů | |
Číčenice | 12:22 | 12:23 | -/2 | 4 spoje | |
Protivín | 12:29 | 12:30 | -/3 | 3 spoje | |
Ražice | 12:36 | 12:37 | -/3 | 3 spoje | |
Strakonice | 12:47 | 12:48 | -/3 | 5 spojů | |
Horažďovice předměstí | 13:05 | 13:06 | -/5 | 1 spoj | |
Nepomuk | 13:25 | 13:26 | -/4 | 1 spoj | |
Plzeň hlavní nádraží | 13:55 | 3v/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci