Česká Lípa hlavní nádraží
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
3:53 | 6601 | Liberec (5.12) | ||||
4:15 | 4:16 | 6001 | Nový Bor (4.01) | Mladá Boleslav hl.n. (5.12) | ||
4:19 | 6620 | Děčín hl.n. (5.02) | ||||
4:40 | 6100 | Postoloprty (7.47) | ||||
5:05 | 6630 | Jablonné v Podještědí (4.31) | ||||
5:06 | 5:07 | 6003 | Svor (4.44) | Mladá Boleslav hl.n. (6.07) | ||
5:10 | 6622 | Děčín hl.n. (5.54) | ||||
5:04 | 5:11 | Sp 1997 | Děčín hl.n. (4.22) | Liberec (6.26) | ||
5:07 | 5:12 | 6000 | Doksy (4.49) | Rumburk (6.15) | ||
5:26 | 6121 | Liběšice (4.41) | ||||
6:06 | 6600 | Liberec (4.46) | ||||
6:06 | 6:08 | Sp 1999 | Děčín hl.n. (5.26) | Liberec (7.29) | ||
6:09 | R 1174 | Ústí nad Labem hl.n. (7.04) | ||||
6:03 | 6:23 | R 1101 | Rumburk (5.08) | Kolín (8.10) | ||
6:30 | 6624 | Děčín hl.n. (7.12) | ||||
6:23 | 6:32 | 6002 | Mladá Boleslav hl.n. (5.23) | Svor (6.55) | ||
6:33 | 6102 | Postoloprty (9.47) | ||||
6:58 | 6603 | Liberec (8.15) | ||||
7:23 | 6123 | Lovosice (6.02) | ||||
7:25 | 6621 | Děčín hl.n. (6.43) | ||||
7:30 | 7:34 | 6005 | Rumburk (6.29) | Mladá Boleslav hl.n. (8.34) | ||
7:34 | 7:36 | Sp 1992 | Nymburk hl.n. (6.04) | Rumburk (8.36) | ||
7:31 | 7:38 | R 1172 | Liberec (6.28) | Ústí nad Labem hl.n. (8.32) | ||
8:11 | 8:23 | R 1103 | Rumburk (7.15) | Kolín (10.10) | ||
8:19 | 8:28 | R 1161 | Ústí nad Labem hl.n. (7.27) | Liberec (9.43) | ||
8:13 | 8:30 | 6602 | Liberec (6.42) | Děčín hl.n. (9.10) | ||
8:23 | 8:32 | 6004 | Mladá Boleslav hl.n. (7.23) | Svor (8.55) | ||
8:33 | 6104 | Postoloprty (11.47) | ||||
8:56 | 8:58 | Sp 1561 | Kamenický Šenov (7.45) | Liberec (10.22) | Lužický motoráček | |
9:23 | 6101 | Postoloprty (6.11) | ||||
9:28 | 9:34 | 6007 | Svor (9.06) | Mladá Boleslav hl.n. (10.34) | ||
9:31 | 9:38 | R 1170 | Liberec (8.28) | Ústí nad Labem hl.n. (10.32) | ||
9:34 | 9:41 | R 1110 | Kolín (7.44) | Šluknov (10.52) | ||
9:24 | 9:41 | 6605 | Děčín hl.n. (8.43) | Liberec (11.13) | ||
10:11 | 10:23 | 6009 | Rumburk (9.15) | Mladá Boleslav hl.n. (11.21) | ||
10:19 | 10:28 | R 1163 | Ústí nad Labem hl.n. (9.27) | Liberec (11.43) | ||
10:19 | 10:30 | 6604 | Liberec (8.58) | Děčín hl.n. (11.10) | ||
10:23 | 10:32 | 6006 | Mladá Boleslav hl.n. (9.23) | Svor (10.55) | ||
10:33 | 6106 | Postoloprty (13.47) | ||||
11:23 | 6103 | Postoloprty (8.11) | ||||
11:28 | 11:34 | 6011 | Svor (11.06) | Mladá Boleslav město (12.46) | ||
11:31 | 11:38 | R 1168 | Liberec (10.28) | Ústí nad Labem hl.n. (12.32) | ||
11:34 | 11:41 | R 1108 | Kolín (9.44) | Rumburk (12.36) | ||
11:24 | 11:41 | 6607 | Děčín hl.n. (10.43) | Liberec (13.13) | ||
12:11 | 12:23 | R 1105 | Šluknov (10.57) | Kolín (14.10) | ||
12:19 | 12:28 | R 1165 | Ústí nad Labem hl.n. (11.27) | Liberec (13.43) | ||
12:19 | 12:30 | 6606 | Liberec (10.57) | Děčín hl.n. (13.10) | ||
12:23 | 12:32 | 6008 | Mladá Boleslav město (11.11) | Svor (12.55) | ||
12:33 | 6108 | Postoloprty (15.47) | ||||
13:23 | 6105 | Postoloprty (10.11) | ||||
13:28 | 13:34 | 6013 | Svor (13.06) | Mladá Boleslav město (14.45) | ||
13:34 | 13:36 | 6022 | Mladá Boleslav hl.n. (12.37) | Šluknov (14.51) | ||
13:31 | 13:38 | R 1166 | Liberec (12.28) | Ústí nad Labem hl.n. (14.32) | ||
13:24 | 13:41 | 6609 | Děčín hl.n. (12.43) | Liberec (15.13) | ||
14:11 | 14:23 | R 1107 | Rumburk (13.15) | Kolín (16.10) | ||
14:19 | 14:28 | R 1167 | Ústí nad Labem hl.n. (13.27) | Liberec (15.43) | ||
14:23 | 14:30 | 6010 | Mladá Boleslav město (13.06) | Rumburk (15.28) | ||
14:19 | 14:30 | 6608 | Liberec (12.57) | Děčín hl.n. (15.10) | ||
14:33 | 6110 | Postoloprty (17.47) | ||||
15:23 | 6107 | Postoloprty (12.11) | ||||
15:28 | 15:34 | 6015 | Svor (15.06) | Mladá Boleslav hl.n. (16.34) | ||
15:31 | 15:38 | R 1164 | Liberec (14.28) | Lovosice (16.51) | ||
15:34 | 15:41 | R 1106 | Kolín (13.44) | Šluknov (16.55) | ||
15:24 | 15:41 | 6611 | Děčín hl.n. (14.41) | Liberec (17.13) | ||
16:11 | 16:23 | R 1109 | Šluknov (14.59) | Kolín (18.10) | ||
16:19 | 16:28 | R 1169 | Ústí nad Labem hl.n. (15.27) | Liberec (17.43) | ||
16:19 | 16:30 | 6610 | Liberec (14.57) | Děčín hl.n. (17.10) | ||
16:23 | 16:32 | 6012 | Všetaty (14.41) | Rumburk (17.40) | ||
16:33 | 6112 | Postoloprty (19.47) | ||||
17:00 | 17:05 | Sp 1560 | Liberec (15.31) | Kamenický Šenov (18.05) | Lužický motoráček | |
17:23 | 6109 | Postoloprty (14.11) | ||||
17:28 | 17:34 | 6017 | Rumburk (16.27) | Mladá Boleslav hl.n. (18.34) | ||
17:31 | 17:38 | R 1162 | Liberec (16.28) | Ústí nad Labem hl.n. (18.32) | ||
17:34 | 17:41 | R 1104 | Kolín (15.44) | Rumburk (18.36) | ||
17:24 | 17:41 | 6613 | Děčín hl.n. (16.43) | Liberec (19.13) | ||
18:11 | 18:23 | R 1111 | Šluknov (16.59) | Kolín (20.10) | ||
18:19 | 18:28 | R 1171 | Lovosice (17.09) | Liberec (19.43) | ||
18:19 | 18:30 | 6612 | Liberec (16.57) | Děčín hl.n. (19.10) | ||
18:23 | 18:32 | 6014 | Mladá Boleslav hl.n. (17.23) | Svor (18.55) | ||
18:33 | 6114 | Louny (21.14) | ||||
19:23 | 6111 | Postoloprty (16.11) | ||||
19:28 | 19:34 | 6019 | Svor (19.06) | Mladá Boleslav město (20.46) | ||
19:31 | 19:38 | R 1160 | Liberec (18.28) | Ústí nad Labem hl.n. (20.32) | ||
19:34 | 19:41 | R 1102 | Kolín (17.44) | Rumburk (20.36) | ||
19:24 | 19:41 | 6615 | Děčín hl.n. (18.43) | Liberec (21.05) | ||
20:19 | 6614 | Liberec (18.57) | ||||
20:12 | 20:23 | 6021 | Rumburk (19.15) | Mladá Boleslav hl.n. (21.22) | ||
20:19 | 20:25 | R 1173 | Ústí nad Labem hl.n. (19.27) | Liberec (21.30) | ||
20:30 | 6626 | Děčín hl.n. (21.10) | ||||
20:23 | 20:32 | 6016 | Mladá Boleslav hl.n. (19.23) | Svor (20.55) | ||
20:33 | 6128 | Lovosice (21.53) | ||||
21:23 | 6113 | Postoloprty (18.11) | ||||
21:24 | 6623 | Děčín hl.n. (20.43) | ||||
21:34 | 21:37 | R 1100 | Kolín (19.44) | Nový Bor (21.53) | ||
22:13 | R 1175 | Ústí nad Labem hl.n. (21.20) | ||||
22:22 | 6081 | Nový Bor (22.07) | ||||
22:09 | 22:25 | 6616 | Liberec (20.40) | Děčín hl.n. (23.10) | ||
22:41 | 6631 | Jablonné v Podještědí (23.15) | ||||
23:22 | 6625 | Děčín hl.n. (22.40) | ||||
23:35 | 23:36 | 6018 | Mladá Boleslav město (22.13) | Nový Bor (23.51) | ||
24:00 | 6618 | Liberec (22.49) | ||||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci