R 1107 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 13.15 | ||||
Krásná Lípa | 13.21 | 13.22 | |||
Rybniště | 13.27 | 13.28 | |||
Jedlová | 13.37 | 13.38 | |||
Svor | 13.47 | 13.48 | |||
Nový Bor | 13.54 | 13.56 | |||
Česká Lípa střelnice | 14.06 | 14.07 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14.11 | 14.23 | |||
Staré Splavy | 14.34 | 14.35 | |||
Doksy | 14.37 | 14.38 | |||
Bezděz | 14.48 | 14.49 | |||
Bělá pod Bezdězem | 14.58 | 14.59 | |||
Bakov nad Jizerou | 15.10 | 15.11 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.20 | 15.22 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 15.46 | 15.48 | |||
Poděbrady | 15.55 | 15.56 | |||
Kolín | 16.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci