Os 6009 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 9.15 | ||||
Krásná Lípa | 9.21 | 9.22 | |||
Rybniště | 9.27 | 9.28 | |||
Jedlová | 9.37 | 9.38 | |||
Nová Huť v Lužických horách | x | 9.40 | 9.40 | ||
Svor | 9.47 | 9.48 | |||
Nový Bor | 9.54 | 9.56 | |||
Skalice u České Lípy | x | 10.00 | 10.00 | ||
Česká Lípa střelnice | 10.07 | 10.07 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 10.11 | 10.23 | |||
Jestřebí | x | 10.31 | 10.31 | ||
Staré Splavy | x | 10.35 | 10.35 | ||
Doksy | 10.38 | 10.39 | |||
Okna | x | 10.44 | 10.44 | ||
Bezděz | 10.49 | 10.49 | |||
Bělá pod Bezdězem | 10.58 | 10.59 | |||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 11.02 | 11.02 | ||
Malá Bělá | x | 11.07 | 11.07 | ||
Bakov nad Jizerou | 11.11 | 11.11 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci