Os 6102 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.33 | ||||
Zahrádky u České Lípy | x | 6.41 | 6.41 | ||
Stvolínky | x | 6.50 | 6.50 | ||
Kravaře v Čechách | x | 6.55 | 6.55 | ||
Blíževedly | 6.59 | 7.00 | |||
Dubičná | x | 7.05 | 7.05 | ||
Úštěk | 7.10 | 7.11 | |||
Liběšice | 7.18 | 7.19 | |||
Horní Řepčice | x | 7.22 | 7.22 | ||
Ploskovice | x | 7.29 | 7.29 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 7.33 | 7.33 | ||
Litoměřice horní nádraží | 7.38 | 7.40 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 7.42 | 7.42 | ||
Žalhostice | 7.45 | 7.46 | |||
Lovosice závod | x | 7.49 | 7.49 | ||
Lovosice | 7.52 | 8.02 | |||
Sulejovice | x | 8.05 | 8.05 | ||
Čížkovice | 8.09 | 8.10 | |||
Úpohlavy | x | 8.13 | 8.13 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 8.18 | 8.18 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 8.21 | 8.21 | ||
Libochovice | 8.24 | 8.28 | |||
Libochovice město | 8.33 | 8.45 | |||
Dubany | x | 8.48 | 8.48 | ||
Křesín | x | 8.51 | 8.51 | ||
Koštice nad Ohří | 8.54 | 8.57 | |||
Pátek | x | 9.04 | 9.04 | ||
Radonice nad Ohří | x | 9.06 | 9.06 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 9.11 | 9.11 | ||
Veltěže | x | 9.15 | 9.15 | ||
Louny | 9.20 | 9.29 | |||
Louny střed | x | 9.32 | 9.32 | ||
Louny město | x | 9.34 | 9.34 | ||
Březno u Postoloprt | 9.41 | 9.42 | |||
Postoloprty | 9.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci