Os 6011 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Svor | 11.06 | ||||
Nový Bor | 11.12 | 11.13 | |||
Skalice u České Lípy | x | 11.17 | 11.17 | ||
Česká Lípa střelnice | 11.24 | 11.24 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.28 | 11.34 | |||
Srní u České Lípy | x | 11.40 | 11.40 | ||
Jestřebí | 11.44 | 11.44 | |||
Staré Splavy | x | 11.48 | 11.48 | ||
Doksy | 11.52 | 11.52 | |||
Okna | 11.58 | 11.58 | |||
Bezděz | x | 12.03 | 12.03 | ||
Bělá pod Bezdězem město | x | 12.08 | 12.08 | ||
Bělá pod Bezdězem | x | 12.12 | 12.12 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 12.15 | 12.15 | ||
Malá Bělá | x | 12.20 | 12.20 | ||
Bakov nad Jizerou | 12.24 | 12.24 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 12.34 | 12.40 | |||
Mladá Boleslav město | 12.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci