R 1171 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 + Bdtn756/Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 17.09 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.25 | 17.27 | |||
Děčín hlavní nádraží | 17.43 | 17.45 | |||
Děčín východ | 17.49 | 17.50 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 17.59 | 18.00 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.19 | 18.28 | |||
Mimoň | 18.43 | 18.44 | |||
Jablonné v Podještědí | 18.57 | 19.04 | |||
Liberec | 19.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci