Os 6620 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 4.19 | ||||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 4.21 | 4.21 | ||
Stružnice | 4.26 | 4.27 | |||
Horní Police | 4.31 | 4.31 | |||
Žandov | x | 4.33 | 4.33 | ||
Starý Šachov | x | 4.35 | 4.35 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 4.40 | 4.41 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 4.45 | 4.46 | |||
Malá Veleň | x | 4.49 | 4.49 | ||
Březiny u Děčína | x | 4.52 | 4.52 | ||
Děčín východ | 4.57 | 4.58 | |||
Děčín hlavní nádraží | 5.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci